Зеленський: Україну врятували вчасно введені карантинні заходи

Президент і уряд обговорили умови переходу до адаптивного карантину і доплати медикам

Україні вдалося домогтися одного з найнижчих в Європі рівня смертності від коронавіруса завдяки своєчасним і адекватним карантинним заходам. Про це йшлося 21 травня на традиційній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, повідомляє офіційний сайт глави держави.

Повідомляється, що на сьогоднішньому засіданні обговорили умови переходу до адаптивного карантину. За словами Дениса Шмигаля, карантин показав себе як найбільш дієвий спосіб боротьби з COVID-19, на що вказує не лише статистика поширення в інших країнах, але і рівень смертності.

Наприклад, у Швеції показник смертності 6.25%, у Великобританії – 5.7%, тоді як в Україні він коливається від 2.7% до 2.9%.

– Ці цифри зайвий раз доводять, що Україну врятували вчасно введені карантинні заходи та великий відсоток людей, які їх дотримувалися. Треба, щоб ці показники не справили оманливе враження, щоб люди не думали, що тепер до небезпеки коронавіруса можна ставитися недбало, – підкреслив Володимир Зеленський.

З доплатами лікарям за квітень проблем бути не повинно

Володимиру Зеленському повідомили, що до кінця тижня всі лікарні, які боролися і борються з коронавірусів, укладуть угоди з Національною службою здоров’я по доплатах лікарям за квітень. Нагадаємо, це необхідно для нормальної роботи механізму доплат лікарям.

Зараз укладено майже 80% угод. Повністю уклали угоди екстреної медичної допомоги.

– З квітневими надбавками не повинно бути такої затримки, як з березневими. Радий, що відсоток укладених угод серйозно виріс. Однак буду перевіряти це постійно, поки надбавки не надійдуть всім лікарям. Сьогодні медики – це наші герої, – зазначив Володимир Зеленський

Читайте также:   Пляжний відпочинок - на користь, разом з «Ориент Спа»

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *