Як матча захопила індустрію краси та в чому її користь у косметиці?

Світ напоїв та десертів матча вже давно підкорила, а косметичний ринок продовжує протягом останніх кількох років. Зелений порошок додають до сироваток, кремів, масок, а парфумери брендів Maison Margiela і Le Labo навіть присвячують їй аромати.

Чай у світі краси завжди був затребуваним інгредієнтом, але матча перевершила усіх своїх попередників. Все це через велике кохання Заходу до азіатської культури, адже щогла саме звідти. Її популярність із ресторанного бізнесу швидко поширилася на бьюті-сферу. Але, на відміну від таких переоцінених інгредієнтів як золото, у матчі справді є свої плюси.

Матча містить необхідні компоненти для шкіри. Наприклад, у ній у 137 разів більше антиоксидантів, ніж у звичайному зеленому чаї. Саме вони допомагають боротися із вільними радикалами — першими, хто зазіхає на молодість нашої шкіри. Матча, у тому числі, багата на метилксантини. Ці компоненти часто можна знайти у складі антицелюлітних кремів. Вони стимулюють кровообіг, що сприяє здоров’ю та сяйві шкіри.

Читайте также:   Вчені назвали країни, жителі яких з найбільшою ймовірністю переживуть глобальну пандемію

Звідси складаються корисні властивості інгредієнта. Засоби з матчею у складі:

– освітлюють темні плями;

– покращують колір шкіри та вирівнюють її тон;

– Запобігають процесу старіння;

– Зменшують запальні процеси;

– Підвищують еластичність та тургор шкіри.

При цьому важливо розуміти, що матча у косметиці — це додатковий компонент формули. Він підтримує та посилює властивості більш активних інгредієнтів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published.

  • Kayasse
    Kayasse

    dapoxetina generico The elves had begun to gather behind them, which natural blood pressure lowering gave them a lot of confidence, and the scolding became more and more impassioned

    Ответить