Тимофій Єрмолаєв: “Піклування про стан свого організму – безперервний процес”

Насущні запитання щодо здоровʼя зубів ми поставили Тимофію Єрмолаєву — лікарю-стоматологу з 8-річним досвідом роботи, співзасновнику авторської стоматологічної клініки “Elite Dental”.

Тимофію, чому Ви обрали професію стоматолога?

Обрав цю професію з простої причини: вирішив піти вслід батькові, стоматолога із 40-річним стажем. Ще в ранньому дитинстві, коли запитували «Ким хочеш стати?», впевнено й мужньо відповідав: «Як тато!». Чотири роки провчився в київському виші, потім за певних обставин був змушений перевестися до університету в Донецьку, трохи пізніше — до Полтави. У Полтаві закінчив Стоматологічну академію та одразу пішов працювати.

Паралельно й далі навчаюся, але у форматі онлайн, позаяк почалася війна. У травні мав летіти до Нью-Йорка, щоби скласти контрольні іспити й отримати сертифікат про закінчення дворічного курсу зі щелепно-лицевої хірургії від найкращих професорів.

На жаль, ще не отримав документ, який підтверджує проходження навчання. Але це дрібниці. Поставив цей процес на паузу, чекаю на кращі часи.

3 якими проблемами найчастіше звертаються пацієнти?

Переважно маємо справу з комплексними планами лікування. Починаємо з професійної чистки та закінчуємо складними маніпуляціями: кісткова пластика, імплантація, синус-ліфтинг, ендодонтичне лікування, видалення зубів мудрості тощо. Усе залежить від клінічної ситуації.

Наша головна мета зробити процес лікування максимально комфортним та ефективним, адже ми лікуємо першопричину, а не наслідки.  

Які основні послуги надає «Elite Dental»?

Спеціалізуємося на установці дентальних імплантатів. У цій галузі маємо досвід із 1998 року, одні з перших в Україні почали впроваджувати цей метод лікування.

Клініка має широкий спектр послуг щодо лікування та зубного імплантування. Найкраща нагорода для команди клініки – це задоволені та здорові пацієнти, здобута довіра від них, та, авжеш, їх рекомендації своїм друзям та близьким нашої клініки.

Стоматологічні послуги одні з найдорожчих. Що зумовлює таку високу вартість?

Це правда, стоматологічні послуги завжди були не з дешевих. Зараз повноцінний план лікування може складати від 20 000 до 150 000-200 000 доларів. Усе залежить від стадії захворювання та методу його лікування.

Кожна посмішка і випадок унікальні, тому до кожного пацієнта Elite Dental особливий підхід. Ми завжди дослухаємось до побажань наших пацієнтів і також надаємо власні рекомендації, оголошуємо як плюси так і мінуси кожного лікування, якщо необхідно, складаємо комплексний план лікування. План складається не одним спеціалістом, а консиліумом, що дає змогу розглянути проблему з усіх сторін і знайти найефективніші шляхи вирішення.

Найдешевше взагалі нічого не робити (Усміхається). Важливо розуміти: не можна пройти хорошу, люксову процедуру за маленькі гроші. Адже це означатиме, що клініка вже заощадила на матеріалах і купила менш якісні. Умовно кажучи, якийсь імплант коштує 2000 доларів, а лікар погодився встановити його за 100 доларів. Який результат вас чекатиме? На жаль, ніякий. У кращому випадку доведеться виправляти роботу. Адже, як-то кажуть, скупий платить двічі.

Обираючи Elite Dental, Ви обираєте якість у кожній деталі, на кожному етапі лікування і в будь-якому випадку, незалежно від рівня складності.

Читайте также:   Як у “Планеті мавп”: китайські генетики впровадили людський ген мавпам

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 197

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *