У коронавіруса COVID-19 з’явилися нові симптоми

Тепер хвороба може проявляти себе як при лихоманці денге

Китайський коронавірус COVID-19 став проявляти себе по-новому. Перші два випадки були описані медиками із Сінгапуру. Про це йдеться в статті наукового журналу The Lancet. За словами експертів, їм було “важко відрізнити денге від коронавирусної хвороби COVID-19”, оскільки у них виявилися загальні клінічні та лабораторні особливості. Двоє пацієнтів у Сингапурі мали хибнопозитивні результати швидкого серологічного тестування на денге. У обох згодом знайшли COVID-19.

Першим був 57-річний чоловік. Його 9 лютого госпіталізували після триденної лихоманки та кашлю. Після негативного експрес-тесту на денге його виписали. Але пацієнт знову потрапив до лікарні з температурою. Повторний експрес-тест на денге був позитивним. Далі у чоловіка почалися сильний кашель і задишка. Його перевірили ще раз – але вже не тільки на денге, але й на COVID-19. Денге аналізи не виявили, зате визначили коронавірус.

Читайте также:   Facebook боротиметься з дезінформацією щодо вакцинації в інтернеті

Другим пацієнтом була 57-річна жінка, якапоступила у регіональну лікарню 13 лютого з лихоманкою, болем у м’язах, легким кашлем і діареєю. Тести також показали у неї денге. Після лікування хвору виписали, але вона повторно потрапила до лікарні з лихоманкою та поганими аналізами печінки. Жінку продовжувало лихоманити, попри нормалізацію показників крові. Через 3 дні у неї з’явилася задишка. Було встановлено, що у хворої COVID-19. Повторні аналізи не підтвердили денге.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.