Сидіння – найгірша позиція тіла: Як зберегти поставу, працюючи вдома на карантині

Сидіти активно і періодично робити зарядку

Ми зібрали рекомендації експертів про те, як зберегти здоров’я спини, працюючи з дому. “Домашній офіс” на кухні, ліжку або дивані – не найкраще рішення для постави та швидкий шлях до болів у шиї та попереку. Ось що можна зробити, щоб не нашкодити здоров’ю за час карантину.

Робіть перерви в роботі, вставайте й рухайтесь

“Сидіння – найгірша позиція тіла”, – переконаний американський хіропрактик Джон Амарал, один з улюблених цілителів Гвінет Пелтроу. Він радить вставати кожні півгодини та рухатися. Тому походіть, зробіть кілька простих вправ: завдання – розігнати кров і повернути тілу рухливість.

Стійте частіше

Робота стоячи набагато корисніше сидячої позиції. Так навантаження на спину виходить меншою. Ще можна спробувати такий лайфхак: поставити лептоп на стопку книг, щоб екран виявився на рівні очей, – таким чином, вам не доведеться постійно згинати шию і подавати корпус вперед, що зовсім не корисно для здоров’я спини.

“Активне сидіння”

Читайте также:   Ученые обнаружили пользу видеоигр для пожилых людей

Якщо вам доводиться постійно сидіти, нехай це буде усвідомлене сидіння, підкреслюють експерти. Прислухайтеся до сигналів свого тіла й міняйте його позицію. Через постійну розумову роботу й концентрацію на справах ми часто ігноруємо тілесні імпульси, але робити цього не варто. Іноді корисно перемикнутися з того, що відбувається в голові. Витягайте ноги, пам’ятайте про пряму спину, робіть нахили голови – все це маленькі кроки, які ведуть до великих змін: за час карантину у всіх є шанс навчитися правильно сидіти.

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *