Небезпечно для життя: вчені розповіли про ризики роботи в офісі

Вчені з Університету Гонконгу шляхом дослідів виявили, що ненормований робочий день в офісі загрожує розвитком діабету другого типу, проблем з психікою та загального погіршення здоров’я.

Фахівці вважають, що подібні захворювання є наслідком зниження фізичної активності, неправильного харчування, куріння та регулярного вживання алкогольних напоїв. Крім того, статистичні дані говорять про те, що співробітник офісу, який працює понаднормово, піддається великому ризику травм та нещасних випадків. Стреси та перевтома негативно позначаються на якості сну, а відсутність повноцінного відпочинку, у свою чергу, знижує концентрацію. У підсумку ті, хто працює понад 55 годин на тиждень на 61% більше схильні до ризику травм, а також частіше стають жертвами інсультів та інфарктів.

Читайте также:   Коронавірус забрав життя 1369 осіб

Фахівці з Університету Гельсінкі відзначають, що трудоголіки, які захоплені своєю роботою і проводять в офісі значно більше необхідного часу, нехтуючи відпустками та вихідними, помирають значно раніше завзятих мандрівників. Постійний стрес і мінімум відпочинку безпосередньо впливають на роботу серцево-судинної системи, що і є основною причиною небезпеки такого ритму життя.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *