Китайський вірус: український літак вивезе з Уханя й громадян Аргентини

Евакуація запланована на 18 лютого

Уряд України погодився евакуювати з Уханя не тільки громадян своєї країни, а й уродженців Аргентини. Як повідомила прес-служба МЗС Аргентини, на даний момент проводяться необхідні процедури для аргентинців, які перебувають в китайському місті.

– Міністерство закордонних справ Аргентини висловлює подяку уряду України за його щедрість і уряду Китаю за співпрацю, – відзначили в прес-службі відомства.

Кількість аргентинців, які займуть місця в українському літаку, невідома. Очікується, що український літак прибуде до китайського міста 18 лютого. За словами міністра охорони здоров’я України Зоряни Скалецької, в країну прибудуть тільки ті громадяни, які дали свою згоду на перебування в ізоляції й не мають симптомів захворювання коронавірусом.

За словами прем’єр-міністра України Олексія Гончаренка, люди, які прибули будуть перебувати на карантині мінімум два тижні.

Вірус, який зафіксували в кінці 2019 року в Китаї, до України ще не добрався. Однак COVID-19 заразилися двоє наших співгромадян на борту лайнера Diamond Princess. Станом на 17 лютого кількість підтверджених випадків зараження коронавірусів в Китаї досягло 70 548 осіб, з них 1 770 осіб померли, 10 844 вилікувалися. За останню добу в Китаї померли 105 осіб та виявлено понад дві тисячі нових випадків.

Читайте также:   Віспа мавп: наскільки вона небезпечна і чи варто її боятися насправді

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.