Коронавірус в Україні: лікарі розповіли про стан хворого та його дружини

Чоловік знаходиться в лікарні з коронавірусом, а його дружина – на ізоляції

Житель Чернівців, у якого виявили коронавірус, відчуває себе краще. А у його дружини, яку госпіталізували в лікарню, ознак захворювання немає. Про це повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації.

– Хворий відчуває себе краще. Його дружина знаходиться в ізоляції, її стан також задовільний, ознак захворювання немає, – зазначено в повідомленні.

Також в ОДА заявили, що в інфекційному відділенні обласної клінічної лікарні було госпіталізовано ще 4 буковинці з ознаками інфекційного захворювання. А ось інформацію про випадок захворювання коронавірусом жителя Чернівців в Рівному, чиновники спростували.

– Новина про зараження жителя Чернівців в Рівному – фейк. Зразки їх аналізів відправили до вірусологічної лабораторії Центру громадського здоров’я для тестування на наявність Covid-19, – зазначено у звіті.

Читайте также:   Вперше Україну відвідає зірка Голлівуду Дон «Дракон» Вілсон!

Йдеться про першого в Україні хворого на COVID-19, діагноз якого підтвердили 2 лютого. Наявність вірусу виявили у чоловіка з Чернівецької області, який 26 лютого прибув з Італії. Хворий госпіталізований. У нього лихоманка і сильний кашель, пневмонії поки немає.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *