Коронавірус у Чернівцях: дезінфікують транспорт, але термометрів і масок не вистачає

В Україні підтвердили перший випадок захворювання COVID-19

У Чернівцях, де знаходиться перший в Україні хворий на коронавірус COVID-19, не вистачає термометрів і масок для населення. Про це заявив мер міста Олексій Каспрук. При цьому він не бачить сенсу вводити надзвичайне становище.

– Найбільша проблема яка у нас виникає, те, що взагалі у світі й в Україні, в тому числі, ці найбільш популярні засоби – маски, біохалати, електронні термометри – вони розібрані, розкуплені й залишилися в невеликих кількостях, – додав мер Чернівців.

Каспрук нагадав, що маски не є ефективним способом боротьби з китайським коронавірусом.

Начальник департаменту житлово-комунального господарства Чернівців Володимир Бешлей зазначив, що в місті вже почали дезінфікувати громадський транспорт.

Читайте также:   Facebook боротиметься з дезінформацією щодо вакцинації в інтернеті

Раніше в міськраді зобов’язали водіїв і кондукторів громадського транспорту носити маски, а перед виходом на маршрут перевіряти їх температуру. У всіх школах і дитячих садах проведуть роз’яснювальні роботи про санітарно-гігієнічні норми й правила, а батьків і дітей проінформують про правила поведінки при зараженні небезпечним вірусом. Також планується поширювати в Чернівцях листівки з інформацією про запобігання зараження у місцях масових скупчень людей і посилення режиму дезінфекції. У місті рекомендували скасувати масові заходи.

Китайський коронавірус: симптоми

Ознаки захворювання часто схожі з грипом або застудою: підвищена температура та відчуття розбитості

Біль в горлі триває 3-4 дні, кашель.

Потім – бронхіт, пневмонія, утруднене дихання.

Читайте также:   ТОП-9 фруктов и овощей, вредящих здоровью

Підозрювати у себе COVID-19 можна, якщо ви за останні два тижні були в країнах, де є вірус. Або спілкувалися з тими, хто там бував у цей період.

Цікаво, що діти коронавірусом можуть заражатися, але симптомів може й не бути. Частіше хворіють люди 40-59 років, а вмирають ті, яким за 80 і з серйозними хронічними хворобами.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *