Христина Мединська: «Гарна посмішка — запорука довіри до її володаря

Професфйний стоматолог Христина Мединська

Сьогодні наше видання поспілкувалось із професійним стоматологом Христиною Мединською, яка була змушена переїхати до Греції через війну в Україні. Дівчина не впадає у відчай і продовжує працювати й розвиватися. Ми вирішили поспілкуватися з нею про сучасні методики догляду за зубами, про головні загрози їхньому здоров’ю, а також про те, як правильно вибрати стоматологічну клініку — адже усмішка, це перше, що помічають у людині.

Христино, добрий день. Розкажіть, чому ви вибрали собі професію стоматолога?

Я була дуже допитливою дитиною, якій неймовірно подобалася медицина. Я постійно лікувала ляльок, використовуючи народні методи, якими користувалась моя мама. На додаток у мене була своя особиста аптечка в куточку моєї кімнати, а на вулиці я роздавала всім дітям драже вітаміну С та гематоген (Усміхається). Думаю, вже в дитинстві я мала дар до лікування. І я вважаю, що це прекрасний дар, тому що лікування відповідає за найцінніше на землі – життя людини.

З якими проблемами приходять до вас клієнти найчастіше?

Найчастіше мої пацієнти звертаються до мене через нестерпний гострий біль або виходячи з естетичних причин — змінений колір емалі, реставрація передніх зубів, видалення зубних відкладень та інше. Щоб не допускати гострих станів та занедбаних випадків, я настійно рекомендую кожному ходити на профілактичний огляд принаймні раз на пів року. Як відомо, один грам профілактики дорівнює трьом кілограмам лікування.

Що, на вашу думку, становить головну загрозу здоров’ю зубів? Стрес? Харчування? Екологія?

Наразі головну загрозу для здоров’я зубів становить стрес, особливо з початку повномасштабного вторгнення агресора в Україну. Наступним пунктом – неправильна гігієна порожнини рота та нездорове харчування. На жаль, зараз багато хто їсть швидкоїжу, зловживає кавою, газованими напоями та алкоголем, а також курить. Безумовно, це не може не вплинути на стан порожнини рота. Нестача вітамінів та мінералів також згубно впливає на здоров’я наших зубів та організму загалом.

В стоматологічному кріслі, як на зустрічі із другом

Ви застосовуєте лише передові методики для лікування зубів. Розкажіть про них докладніше.

Читайте также:   Вперше Україну відвідає зірка Голлівуду Дон «Дракон» Вілсон!

Я дуже дбайливо підходжу до питання збереження цілісності зубного ряду. Тому переважно використовую методики, які дають можливість зберегти живий зуб. Ставлячи перед собою важливе завдання – передати естетику та натуральність – я завжди ювелірно виконую свою роботу. Сучасні матеріали та технології, якими я користуюсь, максимальної імітують натуральну емаль за структурою, тому проліковані мною зуби не відрізняються від інших у своєму ряду.

Також я сертифікований спеціаліст з відбілювання зубів. У роботі використовую найновіший, найбезпечніший на сьогодні метод освітлення емалі – Phillips Zoom 4 White Speed. Цей метод дає найкращий результат без шкоди для емалі та самого зуба за найкоротший період часу. Відбілювання Zoom 4 забезпечує освітлення більш ніж на вісім тонів. Зуби стають набагато світлішими за один сеанс, який триває не більше 45 хвилин. Це особливо важливо для людей, які мають сильний брак часу, і немає можливості відвідувати клініку кілька разів. Відбілювання таким методом підходить для людей з чутливою емаллю, тому що використовуються неагресивні гелі, які не викликають демінералізації емалі.А ефект після відбілювання Zoom 4 триває щонайменше чотири роки.

Стоматологічних клінік зараз дуже багато. За яким принципом слід обирати лікувальний заклад? Людина, яка не розуміється на специфіці, може оцінити лише «зовнішні» якості: вартість, сервіс, розташування. Але ми впевнені, що є суттєвіші нюанси.

Є дуже багато факторів, які впливають на лікування та результат. Вони залежать як від клініки, так і від лікарів. Я б радила звертати увагу на те, чи має клініка наступне:

  1. Чистота. А саме дезінфекція, передстерилізаційна обробка та стерилізація самого інструменту.
  2. Сучасне обладнання. Яке гарантує відсутність болючих відчуттів при виконанні будь-яких стоматологічних маніпуляцій.
  3. Сучасні знеболювальні препарати. Які не мають побічних ефектів та добре переносяться пацієнтами.
  4. Пломбувальні матеріали. Забезпечують високу міцність та довговічність пломб, а також ідеальне поєднання із кольором зубної емалі.
  5. Комфорт. Під час лікування зубів важливо почуватися у безпеці. Відсутність болю, страху, дискомфорту саме про таке обслуговування мріє кожен пацієнт.
  6. Кваліфікація. Можливість клініки комплексно розв’язувати стоматологічні проблеми.

Також хотілося додати, що важливу роль відіграє поведінка лікаря та тактика лікування. Лікар зобов’язаний дати вам на вибір кілька варіантів лікування проблеми та докладно пояснити переваги кожного. При виборі клініки не варто спиратися лише на привабливі ціни. Зверніть увагу на відгуки клієнтів. І, звичайно, хороший лікар повинен постійно розвиватися з професійної точки зору, адже наука не стоїть на місці й важливо стежити за всіма нововведеннями.

Христина Мединська працює з любов'ю до клієнтів

 

Читайте также:   Італія стала 1-ю країною, повністю закритою на карантин через коронавірус

Як нам відомо, після лікування багато пацієнтів рекомендують вас як фахівця своїм друзям та рідним. У чому секрет такої популярності?

Мій секрет у тому, що я створюю умови для відпочинку в стоматологічному кріслі. Це не місце болю та стресу. Я не тільки пропоную бездоганний сервіс та якісне лікування, але також стаю чудовим другом. Якщо пацієнт приходить вперше, шалено хвилюючись перед візитом, моє завдання його розслабити та вибудувати довірливі стосунки. Надалі ця людина приходитиме в мій кабінет, як у гості до друга і це дуже позитивно позначається на лікуванні.

До того ж спектр моїх стоматологічних послуг дуже широкий – три етапи професійної гігієни, естетичні реставрації, протезування, сертифіковане сучасне відбілювання зубів та багато іншого. Я застосовую лише найякісніші сучасні методики для забезпечення здоров’я та краси білих посмішок на довгі роки. Погодьтеся, важливість гарної посмішки важко переоцінити. Адже вона видає кредит довіри своєму власнику. Впливові, успішні, популярні люди користуються своєю ідеальною посмішкою як візитною карткою.

Неможливо залишити без уваги війну в Україні. 24 лютого було шоком для всього світу, і кожен українець має свою історію першого дня війни. Якою вона була у вас?

Читайте также:   Пожежа в Чорнобилі: в МОЗ порадили не виходити з дому і пити більше води

24 лютого стало переломним моментом історії всього цивілізованого світу. До останнього було неймовірно важко повірити у те, що відбувається. Того дня я прокинулася від того, що на душі було неспокійно, і, увімкнувши телевізор, я почула інформацію, що російські війська розпочали повномасштабне вторгнення на територію України.Мені знадобилося два тижні для ухвалення рішення залишити країну, щоб убезпечити себе та своїх близьких. Побачивши обстріли та масову евакуацію мешканців мого міста, я зрозуміла, що нам також треба евакуюватися.

Той лютневий ранок назавжди змінив будні українців. На жаль, табличку «Карантин» замінила «Обережно! Міни!», а єдиною вірою стала тверда віра у Збройні сили України, яким я хочу висловити величезну подяку за мужність та відвагу.

Як змінилося ваше життя після початку війни?

Кардинально. Я більше не відкладаю життя на завтра і тішуся кожним днем. Цінності змінились та змістилися акценти. Раніше здавалося, що важливо допомагати своїм родичам, друзям, колегам. А сьогодні кожен став рідним та близьким, тому я та мої рідні допомагаємо зовсім незнайомим людям.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 899

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *