Через коронавірус в Україні можуть закрити школи і скасувати масові заходи

Віктор Ляшко анонсував ряд протиепідемічних заходів у країні

У зв’язку з наявністю коронавіруса в Україні найближчим часом в країні буде введено ряд протиепідемічних заходів. Серед них – заборона масових заходів, заявив заступник міністра охорони здоров’я країни, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

– Найближчим часом, на жаль, ми будемо змушені вводити обмежувальні протиепідемічні заходи. Ми будемо забороняти проведення масових заходів, конференцій, спортивних заходів, будемо закривати тимчасово школи на обмежувальні протиепідемічні заходи… щоб зменшити масові скупчення людей, оскільки всі ми знаємо, що вірус передається повітряно-крапельним шляхом, – заявив Ляшко в четвер у Нових Санжарах.

У Чернівцях станом на 5 березня вірус запідозрили вже у 7 осіб. При цьому офіційно хвороба підтверджена тільки у 1 людини. Решту перевіряють. У зв’язку зі збільшенням кількості підозр на вірус волонтери заявили про готовність приносити їжу для тих, хто буде на самоізоляції.

Читайте также:   Перший підтверджений випадок зараження коронавірусом в Україні

Тим часом українці та іноземці, евакуйовані з Уханя і які знаходилися на обсервації у Нових Санжарах, покинули будівлю санаторію. За два тижні карантину в жодного з них COVID-19 так і не був виявлений.

Всього у світі на китайський коронавірус хворі п’ятеро українців. Четверо з низ знаходяться на борту круїзного лайнера Diamond Princess, ще одна дівчина, яка заразилися COVID-19 зараз в Італії.

У світі епідемія коронавіруса COVID-19 поширилася вже по 84 країнах світу, а загальна кількість заражених досягла 95 416 осіб. При цьому на території материкового Китаю за останню добу зареєстровано 139 нових випадків зараження, загальне число інфікованих складає 80 409 осіб.

За даними Worldometers, від коронавиіруса померли вже 3286 осіб. Відомо, що 53 392 людини одужали й були виписані з медичних закладів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *