Вирішити проблему швидко і недорого допоможе Центр практичної конфліктології!

Центр практичної конфліктології

Конфлікти підстерігають людину буквально на кожному кроці: сварки в родині, проблеми на роботі, спори в бізнесі… Навіть у найбільш позитивних людей виникають конфліктні ситуації, коли потрібно відстояти свої права, захистити себе і своїх близьких.

Довгий час єдиним способом вирішити суперечку був судовий розгляд. Але він вимагає чимало часу, сил і грошових витрат, а результат часто не задовольняє шукача.

Як відстояти свою точку зору без зайвих втрат? Розповість керівник Центру практичної конфліктології і позасудового вирішення спорів Юрій Шевцов в ексклюзивному інтерв’ю журналу «Деньги плюс».

До недавнього часу всі або майже всі конфлікти вирішувалися тільки судовим шляхом. Але ефективність виконання судових рішень в Україні не перевищує 3–7 %. Тому в Україні стали застосовувати медіацію – альтернативний позасудовий спосіб вирішення конфліктів, який з’явився у 60-і роки ХХ століття в Америці і на початку ХХI століття в Європі.

Читайте также:   Uber Health сервис в США для доставки в больницу

Медіація – це процес переговорів між двома сторонами за участю посередника (медіатора), який допомагає сторонам комунікувати між собою, щоб вони самі знайшли рішення для свого конфлікту. Якщо під час судового розгляду є той, хто виграв і хто програв, то при медіації сторони приймають рішення, яке їх повністю влаштовує, і тому вони виконують його добровільно і з радістю.

Позасудове вирішення конфлікту: світова практика

За кордоном жодна позовна заява в суд не приймається без висновку експерта з позасудового вирішення конфлікту. Ефективність застосування цього способу складає від 40 % при вирішенні сімейних конфліктів, і до 90 % – при вирішенні бізнес-суперечок. В Україні позасудове вирішення проблем надає Центр практичної конфліктології.

Послуги Центру практичної конфліктології Україні

Фахівці Центру практичної конфліктології допомагають клієнтам вирішити сварки, які виникають в сім’ї, бізнесі та на роботі. У разі розлучення надається сприяння примирення з адекватним розподілом цінностей та майна.
Центр практичної конфліктологіі також займається конфліктами всередині приватних і державних підприємств. Вирішуються проблеми взаємовідносин власника та трудового колективу, а також конфлікти між топ-менеджерами. Багато клієнтів звертаються для вирішення спорів між роботодавцями і профспілками, при виникненні проблем між бізнесменами у всіх областях взаємин.

Читайте также:   Названо 3 області України, де найбільше хворіють на грип

Покроковий алгоритм вирішення конфлікту

Після звернення в Центр конфліктології фахівці детально вивчають проблему клієнта, проводять аналіз способів вирішення його питання. Якщо вирішити конфлікт представляється можливим, клієнт запрошується на переговори. Потім починається найголовніше: організація зустрічі з опонентом. Це найскладніша частина процесу, оскільки саме небажання другої сторони зустрічатися і вирішувати конфлікт є тим наріжним каменем, який необхідно подолати. Якщо позиції сторін досить близькі, проводиться спільна зустріч, на якій сторони про все домовляються і підписують угоду. Але частіше трапляються ситуації, коли опонент не хоче зустрічатися зі стороною, що звернулася, не йде на контакт з фахівцями, оскільки він знаходиться в зоні комфорту. У таких випадках експерти застосовують широкий інструментарій впливу, який виводить опонента із зони комфорту і примушує сісти за стіл переговорів.

Читайте также:   В Ухані школярів на карантині змусили вчитися віддалено через DingTalk. Вони за ніч обрушили рейтинг додатка Alibaba, щоб його видалили з App Store

Головні відмінності Центру конфліктології і вигоди клієнтів

Головні переваги, які отримують клієнти Центру конфліктології:

• висока швидкість прийняття рішень (максимум півроку);
• адекватна ціна на послуги (економія на юристах і судових позовах);
• висока задоволеність клієнтів (рішення виконуються в 100 % випадків);
• економія ваших нервів!

Куди звертатися в разі виникнення зазначених проблем?

Первинну консультацію можна отримати за телефонами: +38 (067) 560 86 59; +38 (096) 089 34 35.

Надсилайте ваші запитання електронною поштою: konfliktov.net.2017@gmail.com.

Головний офіс нашої компанії знаходиться в місті Дніпро за адресою: вул. Троїцька, 21, офіс 244.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 8413

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *