Biogen розробила перспективний препарат проти хвороби Альцгеймера

Компанія Biogen розробила ліки для лікування хвороби Альцгеймера і має намір подати заявку на його схвалення в Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA).

Новий препарат отримав назву Aducanumab, а його ефективність була підтверджена в ході останніх досліджень. У березні цього року вчені не виявили користі терапії при використанні Aducanumab, і клінічні дослідження довелося припинити.

Додатковий аналіз, який враховував дані понад 2 тисяч пацієнтів, які приймали препарат протягом 18 місяців, показав зниження рівня токсичних бета-амілоїдів у мозку. Високі дози Aducanumab сприяли поліпшенню пам’яті, мови та орієнтації хворих. Вони могли самостійно виконувати домашні обов’язки, виходити на вулицю без сторонньої допомоги, вести облік фінансів і так далі. Більш того, препарат виявився досить безпечним і добре переносився пацієнтами.

Читайте также:   Зима вже близько: коли українцям варто перевести годинники

«З таким руйнівним захворюванням, яке зачіпає десятки мільйонів людей в усьому світі, ця новина дійсно надихає на боротьбу з хворобою Альцгеймера. Це результат новаторських досліджень і свідоцтво твердої рішучості Biogen слідувати науці та робити правильні речі для пацієнтів. Ми сподіваємося на можливість запропонувати нужденним перше лікування», – сказав глава Biogen Мішель Вунацос.

Остаточне рішення з приводу ефективності препарату Aducanumab буде прийнято на початку 2020 року. Компанія Biogen сподівається отримати ліцензію на його використання для лікування на ранніх стадіях хвороби Альцгеймера.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1686

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *