5 способів уповільнити старіння

Додайте у свій раціон ягоди

Вільні радикали – одні з головних ворогів пружної шкіри. Погані новини полягають у тому, що їхній освіті сприяє практично все, що оточує нас щодня: ультрафіолет, забруднена екологія, радіація, куріння, стрес провокують появу зморшок та пігментних плям. Хороші новини в тому, що боротися з усім перерахованим можна за допомогою ягід, що містять сильний заряд антиоксидантів. Рекомендується доповнювати свій раціон порцією ягід щодня, в ідеалі вживати їх з першим прийомом їжі. Так вони ідеально метаболізуються та протягом дня захищають організм від вільних радикалів і, отже, передчасного старіння.

Приймайте вітамін D

Необов’язково отримувати вітамін D із сонця, його варто уникати і не забувати 365 днів на рік наносити на шкіру SPF. Якщо ви живете у північній країні і працюєте в офісі, швидше за все, у вас виявиться нестача цього вітаміну. Однак перш, ніж бігти в аптеку, проконсультуйтеся з ендокринологом: лікар призначить аналіз та відповідне дозування. Вам же залишиться вибрати, як вам зручніше приймати вітамін D — капсул або розчину.

Читайте также:   В Україні запрацював сервіс пошуку аптек в рамках програми «Доступні ліки»

Дотримуйтесь питного режиму

Корисна звичка, яка багатьом залишається особистим викликом. Прийміть його: організм на 50-80% складається з води, і чим старше ми стаємо, чим менше її відсоткове співвідношення – привіт, зморшки.

Уникайте стресів

Стрес змушує нас старіти швидше, тому що у цьому стані організм виділяє кортизол. У режимі fight or flight відбувається звуження артерій, і через кров переноситься менше кисню. Тут же чекають вільні радикали, що розквітають у стані стресу і змушують нас виглядати старшими.

Зрозуміло, що простіше сказати, ніж зробити. Як порада радимо програти в голові події, які можуть викликати у вас стрес. Таким чином, якщо це станеться насправді, ваша реакція буде спокійнішою.

Читайте также:   Як дитячий садок впливає на майбутнє дитини? - Академія дитинства

Займайтеся спортом

Ще одна стара як світ істина: спорт – це життя. Кардіо, аеробні та анаеробні навантаження – виберіть те, що вам до вподоби, і займайтеся регулярно. Чим раніше ви перетворите спорт на невід’ємну частину життя, тим пізніше почнете старіти. М’язи роблять шкіру пружною та підтягнутою, спалюють жир і підтримують оптимальний рівень інсуліну. А якщо ви займаєтеся спортом на повітрі, то, крім усіх перерахованих бонусів, ще й активно насичує клітини киснем.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 4

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *