5 способів уповільнити старіння

Додайте у свій раціон ягоди

Вільні радикали – одні з головних ворогів пружної шкіри. Погані новини полягають у тому, що їхній освіті сприяє практично все, що оточує нас щодня: ультрафіолет, забруднена екологія, радіація, куріння, стрес провокують появу зморшок та пігментних плям. Хороші новини в тому, що боротися з усім перерахованим можна за допомогою ягід, що містять сильний заряд антиоксидантів. Рекомендується доповнювати свій раціон порцією ягід щодня, в ідеалі вживати їх з першим прийомом їжі. Так вони ідеально метаболізуються та протягом дня захищають організм від вільних радикалів і, отже, передчасного старіння.

Приймайте вітамін D

Необов’язково отримувати вітамін D із сонця, його варто уникати і не забувати 365 днів на рік наносити на шкіру SPF. Якщо ви живете у північній країні і працюєте в офісі, швидше за все, у вас виявиться нестача цього вітаміну. Однак перш, ніж бігти в аптеку, проконсультуйтеся з ендокринологом: лікар призначить аналіз та відповідне дозування. Вам же залишиться вибрати, як вам зручніше приймати вітамін D — капсул або розчину.

Читайте также:   Японські вчені назвали ліки, що блокують розмноження коронавіруса 

Дотримуйтесь питного режиму

Корисна звичка, яка багатьом залишається особистим викликом. Прийміть його: організм на 50-80% складається з води, і чим старше ми стаємо, чим менше її відсоткове співвідношення – привіт, зморшки.

Уникайте стресів

Стрес змушує нас старіти швидше, тому що у цьому стані організм виділяє кортизол. У режимі fight or flight відбувається звуження артерій, і через кров переноситься менше кисню. Тут же чекають вільні радикали, що розквітають у стані стресу і змушують нас виглядати старшими.

Зрозуміло, що простіше сказати, ніж зробити. Як порада радимо програти в голові події, які можуть викликати у вас стрес. Таким чином, якщо це станеться насправді, ваша реакція буде спокійнішою.

Читайте также:   Українські зірки приєднуються до акції #stayhome #iloveukraine

Займайтеся спортом

Ще одна стара як світ істина: спорт – це життя. Кардіо, аеробні та анаеробні навантаження – виберіть те, що вам до вподоби, і займайтеся регулярно. Чим раніше ви перетворите спорт на невід’ємну частину життя, тим пізніше почнете старіти. М’язи роблять шкіру пружною та підтягнутою, спалюють жир і підтримують оптимальний рівень інсуліну. А якщо ви займаєтеся спортом на повітрі, то, крім усіх перерахованих бонусів, ще й активно насичує клітини киснем.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 4

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 • nfDcnRLYt
  nfDcnRLYt

  Be sure to inform the team performing the surgical procedure that you are taking this drug buy priligy cheap

  Ответить
 • xuPUft
  xuPUft

  In the same study, nausea or vomiting was reported in 26 of those taking metformin and 8 of those taking placebo cialis 5mg best price

  Ответить
 • teeriejaH
  teeriejaH

  Commande Levitra Please direct all concerns to a qualified healthcare professional and refer to your drug s package insert

  Ответить
 • atommaLut
  atommaLut

  It s no wonder that prescription drugs kill hundreds of thousands every year lasix uk online Authoritieshave met deadlines to stress test and recapitalise the majorbanks and wind down lenders deemed not viable

  Ответить