5 популярних міфів про коронавірус із Китаю

Інформації про новий вірус так багато, що важко відрізнити правду від вигадки

Медичний портал розібрав найпоширеніші міфи про захворювання.

Міф 1: китайці в паніці

Коронавірус дійсно застав багатьох зненацька. Зараз закрито на карантин 15 китайських міст, влада займається розробкою вакцини, проводять обстеження пацієнтів, лікують і прагнуть подолати захворювань.

Паніка, скоріше, спостерігається у тих, хто перебуває за межами Китаю, а місцеві, скоріше, довіряють діям влади. А карантин, маски на людях і зниження взаємодій між людьми як раз і говорить про те, що ніякої паніки в китайських містах немає.

Міф 2: вірус передається через посилки з “Аліекспресс”

Це дуже популярна страшилка – мовляв, вірус передається через усе китайське – від посилок з “Аліекспресс” до бананів. Тим часом, на думку медиків, це не більше ніж чутки: коронавірус не живе на неживих предметах.

Читайте также:   ТОП-10 полезных напитков на каждый день

Міф 3: від коронавіруса вмирає більшість хворих

Захворювання вражає, в першу чергу, люди з більш слабким імунітетом, до яких відносяться люди похилого віку й діти. У молодого організму більше шансів впоратися з недугою, це факт. Але і це не означає, що коронавірус вб’є всіх тих, що заразилися.

За останніми даними, число заражених хворобою в Китаї досягло близько 37 тисяч, при цьому число тих, хто одужав, втричі перевищує число померлих.

Міф 4: через коронавірус школи закривають на карантин

Школи на карантин дійсно закривають, але не через китайський коронавірус. На початку лютого до нас приходять стандартні застуди та грип, тому школярі та вчителі відправляються по домівках, щоб не поширювати інфекцію.

Читайте также:   Одесса научная: какое производство сосредоточено в Южной Пальмире?

До слова сказати, водночас карантин був і в минулому році, коли про коронавірус і мови не було.

Міф 5: від коронавіруса врятують антибіотики

Антибіотики ефективні проти бактерій, але не вірусів. Тим більше рішення про їх приймання не можна приймати самостійно. Перші ознаки хвороби повинні стати приводом для походу до лікаря, а приймати ліки потрібно тільки відповідно до їх призначення.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.