Проект номера: VIP-коуч Нінель Нежура

Нінель Нежура

Нінель Нежура – власник кількох бізнесів, бізнес-тренер і коуч перших осіб, автор книг, спікер. Учениця і промоушен-партнер Ентоні Роббінса.

Нінель Нежура – VIP-коуч перших осіб, член ICF, спеціалізується на трансформаційному коучингу. 70 % її клієнтів – успішні чоловіки: бізнесмени, політики, спортсмени, інші 30 % – жінки, берегині домашнього вогнища і ділові леді. Авторська методика Нінель, заснована на багаторічномудосвіді, допомагає досягати неймовірних цiлей у бiзнесі та спорті, створювати команди і розвивати гармонійні відносини. Три вищих освіти – з біології, психології та економіки, плюс роки наполегливої праці й вражаючих результатів, дозволили Нінель бути експертом у сфері психології досягнень та успіху.

Нінель, які у вас пріоритети в житті і що для вас гармонія?

До 30 років я реалізувала одну зі своїх цілей – фінансову незалежність. Але в моїх досягненнях не було балансу – приділялося мало уваги сім’ї, тому важко стверджувати, що я була щаслива, незважаючи на зовнішній успіх. Тепер я знаю, як жити у щастI й гармонії – так і живу! Гармонія для мене – це рівновага в здоров’ї, сім’ї, особистісному зростанні, враженні, відносинах і кар’єрі. У кожної людини свої цінності. Баланс у житті приходить з часом, досвідом і навичками. А відчуття щастя – нерозривнe з прогресом і розвитком.

Це правда, що чоловіки не люблять жінок, успішніших за себе?

Один з постулатів трансформаційного коучингу – все в житті змінюється. Сьогодні вона має успіх, а завтра, цілком ймовiрно, це буде він. У сім’ї має бути взаємна повага, тоді легшее пережити злети і падіння один одного. Одна з важливих жiночих якостей – вмiння створити підтримуюче середовище, а ще — вiра в свого партнера. Є чудове турецьке прислів’я: «немає діаманта без маленьких недоліків». Допомагайте своїм чоловікам вдосконалюватися! І самі розвивайтеся. Знайдіть свою родзинку, а може і не одну. Нехай це буде ваше танго-соло, в якому ви – виняткові!

Порада від Нінель Нежури: «Відносини будуються не в ліжку або на кухні. Щастя або невдача створюються у ваших думках, у вашому мисленні і щоденних діях».

Чи залежить успіх від віку?

Успіх залежить від мислення! Можу навести приклад. Мій чоловік, Вадим Нежура – судя апеляційного суду. Він постійно зростав як професіонал, що і послужило причиною обрання його членом Вищої Ради правосуддя. Вадим захоплюється спортом, приділяє багато часу сім’ї  та дитині. Коли людина знаходиться у внутрішній гармонії, вона може в будь-якому віці мати успіх і реалізовувати мрії.
Дуже важливо тримати себе в тонусі – у всіх сферах життя! Потрібно постійно вдосконалюватися, незалежно від віку.
Чудовий приклад – Ентоні Робінс, всесвітньо відомий коуч. Тоні у 58 років має колосальний рівень енергії, вiн «тримає» аудиторію в 10 тисяч осіб на максимальному підйомі протягом 12 годин.
Немає межі людським можливостям! Щоб ви особисто в цьому переконалися, я запрошую всіх на семінар Тоні Робінса в Лондоні 19-22 квітня. Це подія, яку варто відвідати хоча б раз у житті!
На семінарі ви відкриєте глибинні таланти, про які не підозрювали, зробите колосальний прорив у бізнесі, отримаєте величезний запас енергії і навчитеся досягати пікового стану!
До речі, саме після семінару Тоні Робінса я завершила й видала свою першу книгу «Як не спалювати мости»! Зараз готується до видання кілька книг, де я є спiвавтором, у моєму власному видавництві, а  пiвтиражу  другого видання нашої книги «Життя – це… або Life-навігатор для молоді» розкупили ще до виходу з друкарні!

Як займатися з вами за програмою трансформаційного коучингу?

Є триденні, двомісячні та річні, а також індивідуальні та групові програми. Навчання проводиться за моєю авторською методикою «Технології досягнень», яка будується на управлінні емоціями, мотивації, концентрації та контролі думок. Я показую, як візуалізувати бажане і правильно ставити цілі. Частота занять залежить від клієнта: з деякими спілкуюся раз на тиждень, з іншими – у будь-який зручний час, тому я завжди на зв’язку у вайбері та в скайпі. Програма також включає самостійне виконання домашніх завдань.
Моя унікальність як тренера – я,  немов батарейка, щедро ділюся енергією! Це надихає учнів на те, щоб рости і рухатися вперед. Трансформаційний коучинг для мене – це й улюблена справа, і бізнес одночасно.
У лютому цього року я виступала в Каїрі на Міжнародній конференції зі спортивної медицини зі своїм майстер-класом «Психологія трансформації в спорті». Ректори вузів, професори зацікавилися нашими напрацюваннями. Раджу звернутиувагу на  всI нашI програми, адже вони допомагають  досягати  неперевершених результатів — і в спорті, і в бізнесі, і в будь-яких аспектах життя.

Які плани, проекти намітили здійснити в майбутньому?

Незабаром відкриємо наш новий тренінг-центр. На черзі – видання кількох книг. У планах – подальший розвиток співпраці з командою Тоні Роббінса та багато iншого. Запрошуємо до співробітництва!

Як навчитися відчувати вдячність за все погане і хороше?

Подяка – одне з найсильніших почуттів. Не варто чекати, коли з’явиться причина, за щодякувати долі – потрібно робити це щоранку. Хоча б за те, що ви прокинулися! Рекомендую таку техніку. Починайте свій день з подяки. Згадайте людину, якій ви вдячні. Прикладіть руку до серця і згадайтеобличчя цієї людини. Подумки складіть подяку за те, що ця людина є у вашому житті. Згадайте ще двох людей і подякуйте їм від щирого серця.
Друга вправа – спробуйте прожити одну добу без критики. Нікого не засуджуйте і не дорiкайте, навіть подумки. Як відомо, протягом доби наш мозок відвідує близько 60 тисяч думок, і ми не можемо контролювати цей процес. Але ми в силах вирішувати, які думки залишаться! Нехай вони будуть максимально позитивними.

Яку пораду ви можете дати нашим читачам?

Моя порада всім – зростати як особистість, спілкуватися з тими, хто надихає і підтримує вас. Вивчiть хоча б одну іноземну мову, цікавтеся сучасними технологіями. Вірте у свій щасливий випадок – він точно буде! А ось чи перетворите ви його у свою долю – залежитьвід вас. Як сказав Нагіб Махфуз, лауреат Нобелівської  премії, «щастя є, але шлях до нього не прокладений».

Створюйте свою неординарну долю, живіть повним життям, пізнайте все щастя, яке вам даровано. Адже відчуття щастя – це кинути виклик і подолати його на межі власних можливостей. Змагайтеся в першу  чергу із собою вчорашнiм! Станьте кращим! Якщо ви не знаєте, як цього досягти – знайдіть наставника. Щоб руйнувати, вчитися не треба. Щоб створювати, потрібно вчитися. Щоб створювати вимірну цінність, потрібно самому стати цінністю!

Контакти:

Сайт: www.nezhura.com

Тел.: +38 (095) 044-60-60;

+38 (098) 219-65-36

E-mail: ninela9@i.ua

Facebook: Ninel Nezhura

StudyMasters

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *