3 процедури у стоматолога, які повинен робити кожен

3 процедури у стоматолога, які повинен робити кожен

Будемо чесні, мало хто з нас відповідально стежить за здоров’ям зубів, заздалегідь планує походи в клініку і взагалі ідеальний. Однак, як відомо, попереджати проблеми з зубами і прикусом все ж розумніше (і вигідніше), ніж вирішувати їх у міру надходження.

1. ПРОФЕСІЙНА ЧИСТКА AIR FLOW

Навіть якщо ви суперретельно чистите зуби, звичайна щітка просто не здатна очистити поверхню порожнини рота на 100%. Це призводить до того, що на зубах, в важкодоступних місцях – між зубами, в поглибленнях зубів, – накопичується наліт, який з часом перетворюється в зубну бляшку. Крім того, погана гігієна може привести до утворення каменів на поверхні зубів: солі кристалізуються з слини і осідають у вигляді каменів на поверхні зубів. Вони можуть не тільки акумулювати патогенну флору (мікроорганізми), але також механічно тиснути на ясна, приводити до запальних процесів, утворення пародонтальних кишень, пародонтиту.

Читайте также:   Ученые создали перчатку-робота для людей с параличом рук

Термін: кожні 6 місяців.

2. ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ

Лікар діагностує карієс у пацієнта, якщо він скаржиться на дискомфорт в порожнині рота, відзначає видимі дефекти на зубах.

Карієс – інфекційне захворювання, яке здатне повністю поміняти мікробіоценоз порожнини рота.

Наприклад, якщо взяти мазок з порожнини рота здорової людини і порівняти його з мазком людини з наявністю хоча б однієї каріозної порожнини, то ви зможете помітити різну асиміляцію бактерій: в перспективі погані бактерії будуть поширюватися на здорові зуби, і це може привести до утворення нових каріозних поразок вже на сусідніх зубах.

Термін: кожні 6 місяців.

3. ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБIВ

Не є обов’язковою, але скоріше однією з найпопулярніших процедур сучасних пацієнтів. Відбілювання допомагає коригувати природний відтінок емалі зубів, робити їх більш яскравими і білими.

Читайте также:   Эмоциональный интеллект руководителя как основа успешного бизнеса компании

Термін: 1 раз на рік

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *