Японські вчені винайшли медичні маски, які починають світитися, якщо на них потрапив коронавірус

Японські вчені з університету префектури Кіото ось-ось нададуть світові так звані фільтри-маски – вони починають світитися за впливу на них вірусу COVID-19. Для розробки революційної новинки вони використовували антитіла, вилучені зі страусових яєць. Якщо винахід пройде всі клінічні перевірки, це буде найпростіший і економічний спосіб тестування на ковід.

Як це працює. У лютому цього року команда ввела дрімаючу та доброякісну форму коронавірусу самкам страусів та витягла антитіла з відкладених ними яєць. Потім ці антитіла були інтегровані у флуоресцентний барвник. Коли барвник розпорошується спеціально розроблений фільтр маски, тканина починає світитися зеленим кольором, вказуючи на наявність коронавірусу.

Команда провела початкові тести з 32 людьми, інфікованими коронавірусом, у яких усі надіті маски світилися під ультрафіолетовим випромінюванням. Глава команди розробників Ясухіро Цукамото сам виявив, що заразився коронавірусом, коли носив одну з експериментальних масок, пізніше підтвердив результат традиційний ПЛР-тест. Команда має намір отримати дозвіл уряду на продаж масок наступного року.

Читайте также:   Запуск надважкої ракети Falcon Heavy (STP-2) від SpaceX

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 4

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *