Японці готові обійти Tesla за допомогою безпілотних технологій

Японські автовиробники починають переслідувати своїх американських та китайських конкурентів, які вже розробили та запропонували варіанти напівавтономного водіння у масових моделях. Згідно зі звітом Nikkei Asia, Mazda, Toyota та Subaru почнуть впроваджувати технологію самокерування 2-го рівня у більшості своїх моделей.

Як відомо, автономні технології діляться на 5 основних рівнів, найвищий з яких не потребує втручання людини, та транспортний засіб рухається повністю самостійно. Рівень 2 дозволяє керувати автомобілем по шосе без допомоги рук, але людина за кермом несе повну відповідальність і повинен бути готова взяти на себе керування будь-коли.

В даний час такі компанії, як Waymo, можуть похвалитися безпілотними системами рівня 4. У Японії, проте, використання цих технологій ще не дозволено, тому місцевим виробникам необхідно зосередитись на рівні 2 та 3 для своїх моделей 2022 року.

Читайте также:   Apple звільнила співробітників, які прослуховували користувачів

За оцінками дослідницького інституту Яно в Токіо, до 2030 року близько 62% безпілотних транспортних засобів у Японії матимуть рівень 2 у базовій комплектації. В даний час ця технологія доступна лише для дорогих моделей – седанів Lexus та Toyota Mirai, які працюють на водневих батареях.

Однак цього року система стане доступна на найпопулярнішому у світі автомобілі – Toyota Corolla, а також на седанах та позашляховиках Mazda. Subaru також оголосила, що встановить безпілотну систему Level 2, яка використовуватиметься на швидкості до 50 км/год.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 6

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *