Volkswagen «не боїться» конкуренції з боку Apple

Якщо Apple надалі займеться розробкою власного електромобіля, Volkswagen не буде сильно переживати з цього приводу. Про це заявив Герберт Дісс, глава німецького автовиробника. За його словами, Volkswagen «не боїться» випуску Apple Car. Автомобільна індустрія це не та сфера, в якій «можна взяти верх одним махом», додав CEO компанії. Що б Apple не представила світу, це не дозволить їй в мить зайняти домінантну позицію.

Дісс зазначив, що вхід на автомобільний ринок був би досить розумним кроком від Apple, адже у неї є досвід в роботі з батареями, розробці дизайну та програмного забезпечення. Якщо вірити чуткам, Apple робить ставку на нову технологію акумуляторів, які «зроблять прорив» і забезпечать електрокари великим запасом ходу. А використання LiDAR та інших технологій дозволить реалізувати функції автономного управління.

Читайте также:   Люди майбутнього, або як шведам вживляли мікрочіпи

Проте, поки що в Apple є певні труднощі з запуском виробництва електрокарів. Очевидно, що самостійно вона не зможе випускати автомобілі, тому необхідно знайти партнера. Варіант з Hyundai-Kia, по всій видимості, відпав. Тепер подейкують про Nissan, але й там не все очевидно. Так що плани з випуску Apple Car в 2024 році поки що викликають сумніви.

Водночас Volkswagen не варто сильно розслаблятися. У 2006 році генеральний директор Palm Ед Колліган заявив, що в Apple не вийде так просто увійти на ринок смартфонів. І що ми бачимо зараз? Де Palm, а де Apple. Безумовно, у Volkswagen позиції на автомобільному ринку куди сильніше, ніж у Palm свого часу на смартфонах, але все ж слід рахуватися з потенційними конкурентами.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 6

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *