В Google Lens тепер можна скопіювати рукописний текст і відправити його на ПК

Компанія Google додала до свого інструменту розпізнавання об’єктів Lens нову функцію, яка може бути корисною багатьом користувачам. Тепер з’явилася можливість копіювати зі смартфона рукописні замітки й вставляти їх на комп’ютері. Правда, це працює тільки в тому випадку, якщо у користувача досить охайний почерк, інакше можливі помилки.

Щоб скористатися новою функцією, потрібна остання версія браузера Google Chrome, а також окремий додаток Google Lens на Android або додаток Google на iOS (де доступ до Lens можна отримати за допомогою кнопки поруч з панеллю пошуку). Також необхідно увійти в один і той самий обліковий запис Google на обох пристроях.

Тепер достатньо буде навести камеру смартфона на будь-який рукописний текст, виділити його на екрані і вибрати команду для копіювання на комп’ютер. Потім вже на комп’ютері можна перейти до будь-якого документу в Google Docs, натиснути Edit, а потім Paste, щоб вставити текст.

Читайте также:   Meta додала функцію для захисту від харассмента у віртуальній реальності

Ще одним нововведенням стала функція вимови. У Lens можна виділити слово і натиснути на команду Listen, щоб прослухати, як воно вимовляється. Ця функція вже доступна для Android і незабаром з’явиться на iOS. Крім того, тепер за допомогою Google Lens можна шукати визначення. Наприклад, вибравши фразу «гравітаційні хвилі», можна перейти до результатів пошуку Google. Ця можливість може бути корисною при спільної підготовки домашнього завдання з дітьми вдома в умовах карантину.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.