В Україні продемонстрували ударний безпілотник нового покоління

Державний концерн «Укроборонпром» презентував спільну українсько-турецьку розробку — безпілотник нового покоління Akinci.

Безпілотник оснащений двома двигунами українського виробництва, які забезпечують політ на висоті понад 12 кілометрів. Крім того, Akinci здатен підняти у повітря понад 1000 кілограм озброєння та перебувати в польоті цілу добу.

Українсько-турецький продукт має найсучасніші системи спостереження, включаючи тепловізори, потужні камери, радари з активною фазованою антенною решіткою та численні сенсори. Завдяки цьому безпілотник здатен виявляти на значній відстані навіть добре замасковані цілі, передавати координати для знищення або самостійно завдавати високоточні удари.

На озброєнні Akinci є керовані ракети, а також звичайні та високоточні бомби. Таке потужне озброєння дозволяє безпілотнику знищувати не тільки живу силу і техніку ворога, але також завдавати удари по важливих об’єктах противника — фортифікаційним спорудам, центрам управління і зв’язку, мостам, складах і тому подібному.

Читайте также:   Курс валют: гривня впала нижче психологічної позначки

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *