У Японії винайшли телеекран, який може передавати смак їжі

Японський професор Університету Мейдзі Хомей Міяшита розробив прототип екрану телевізора, що імітує смаки їжі, що відображається на ньому, пише Insider. Тепер, щоб скуштувати страву на смак, потрібно просто лизнути екран.
Дисплей під назвою Taste the TV (TTTV) імітує аромати різних продуктів та дозволяє глядачеві спробувати їх. Пристрій містить 10 каністр з ароматизаторами, що розпорошують запрограмовану комбінацію на плівку, яка накладається на екран. Таким чином відтворюється смак тієї чи іншої страви.

“Мета полягає в тому, щоб дати людям можливість скуштувати страви в ресторані на іншому кінці світу, навіть залишаючись удома”, – каже професор.

Він зазначив, що пристрій може стати в нагоді початківцям сомельє і шеф-кухарям на дистанційному навчанні, яким потрібно куштувати різні страви, щоб відточувати свою майстерність.

Читайте также:   Ілон Маск заявив, що концепція циліндрів О’Ніла, яку підтримує Джефф Безос, не має сенсу

“Я думаю про створення платформи, на якій смаки страв з усього світу можна було б розповсюджувати як «смаковий контент». Це те саме, що подивитися фільм або послухати пісню, яка тобі подобається. Я сподіваюся, що в майбутньому люди зможуть завантажувати смаки страв з ресторанів, які їм подобаються, і насолоджуватися ними незалежно від того, де вони житимуть”, – додав Міяшита.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 4025

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *