У Neuralink Ілона Маска мавпі вживили чіп, тепер вона може грати у відеоігри силою думки

За словами мільярдера, чіп непомітний, а тварина щаслива

Американська нейротехнологічна компанія мільярдера Ілона Маска Neuralink впровадила в мозок мавпи чіп. Після цього мавпа може грати у відеоігри, використовуючи мозок. Про це Маск заявив в чаті в додатку Clubhouse, передає Bloomberg.

– У нас є мавпа з бездротовим імплантатом в черепі з крихітними проводами, яка може грати у відеоігри за допомогою свого розуму, – заявив Маск.

За словами Ілона Маска, чіп непомітний, а мавпа “щаслива”. У Neuralink очікують, що мавпи зможуть грати одна з одною в інтелектуальний пінг-понг. Відео з мавпами-геймерами Маск пообіцяв показати приблизно через місяць.

Ілон Маск заснував стартап Neuralink у 2017 році. Мільярдер зробив внесок понад 100 мільйонів доларів. У Neuralink створюють інтерфейс “мозок-комп’ютер”. У компанії запевняють, що це допоможе людям повернутися до повноцінного життя після травм головного і спинного мозку.

Читайте также:   Сергій Гончарук — фіналіст рейтингу «ТОП 100: Гордість України. Чоловіки» в номінації «Одесит року»

У серпні 2020 року Маск заявив, що бездротовий нейроінтерфейс впровадили в мозок свиней. Потім його забрали. У компанії стверджують, що не завдали шкоди тваринам.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *