У Британії винайшли «собачий телефон», щоб тварини могли дзвонити господарям

Що, якби твій улюбленець міг подзвонити тобі на роботу? Напевно, багато хто замислювався про це. До того ж, така опція дуже стала б у нагоді, коли господар у від’їзді, але дуже хоче побачити свого улюбленця. Тепер це стане можливим. Британські вчені розробили пристрій, яким собака може зателефонувати господареві. Як повідомляє The Guardian, DogPhone («Собакофон») є м’ячиком з передавачем усередині, що запускає відеодзвінок на комп’ютері.
Щоб набрати господаря по «собачому телефону», собаці потрібно просто пограти з м’яким м’ячем. Хазяїну будуть доступні ті ж опції, як при звичайному телефонному дзвінку, – прийняти, відхилити або самому передзвонити псові. Щоб узяти трубку, собаці потрібно буде посунути м’яч.

Читайте также:   Як у кіно: одесит придумав революційний гаджет для камери

Собака співавтора розробки Олени Хірскі-Дуглас вже випробувала новий пристрій і успішно зателефонувала своїй господині за допомогою м’яча. На думку розробників, дзвінки господарям допоможуть собакам не почуватися покинутими, коли люди на роботі. У перспективі, використовуючи цю технологію, тварини навіть зможуть телефонувати один одному.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 8

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *