Творець Ethereum попередив про загрозу соцмережам з боку блокчейн-технологій

Творець Ethereum попередив про загрозу соцмережам

Творець Ethereum Віталік Бутерін засумнівався в потенційної популярності кріптовалютних платформ, які планують розвивати глава Facebook Марк Цукерберг і гендиректор Twitter і Square Джек Дорсі. Про свої сумніви в успіху реалізації цих планів він розповів в інтерв’ю Bloomberg.

На думку Бутеріна, план Дорсі зі створення нового бізнесу, орієнтованого на децентралізоване фінансування (DeFi) c використанням біткоінів може не спрацювати. Біткоіни, найбільша криптовалюта, сказав творець Ethereum, не володіє функціональністю, необхідної для DeFi, він розроблявся для того, що бути «домашньої валютою» блокчейн-мережі. Один з найвідоміших розробників криптографії зазначив, що у Ethereum, на відміну від біткоіни, є власна функціональність, яка дозволяє безпосередньо поміщати ефір (ETH) або активи на основі Ethereum в смарт-контракти, сейфи блокування, які дають можливість управляти виходом з них по довільним правилам. «По суті, Джеку доведеться створити свою власну систему, яка буде забезпечувати дотримання цих правил», – сказав Бутерін.

Читайте также:   NASA запускає новий проект з дослідження Чумацького Шляху

Розробник рекомендував засновнику Facebook Марку Цукербергу відмовитися від планів пір розвитку власного кріптовалютного проекту Diem (раніше називався Libra). За словами Бутеріна, щодо Facebook існує «просто величезна кількість недовіри», тому створення власної платформи може виявитися невдалим. Він порадив Цукербергу використовувати для кріптостроітельства існуючі блокчейн-системи. Ще з великим скепсисом він висловився про ідею Цукерберга перетворити Facebook в «метавсесвіт». Цукерберг явно намагається передбачити наступну фазу розвитку інтернету, «перш ніж решта світу піде в якомусь іншому напрямку і Facebook залишиться в пилу», сказав Бутерін.

Бутерін сказав, що технологія блокчейн становить серйозну загрозу для Facebook, Twitter та інших соціальних мереж. Він зазначив, що стабільні компанії в кінці кінців «програють вискочок». Коли розробника запитали, де він бачить Ethereum через п’ять-десять років, Бутерін відповів: «Сподіваюся, він буде керувати метавсесвітом».

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *