«Сумний день для Telegram». Павло Дуров оголосив про закриття блокчейн-проєкту ТОН

12 травня Павло Дуров опублікував відкритий лист, в якому оголосив про закриття TON і повний вихід його компанії з проєкту

Як розповідає Дуров, протягом останніх двох з половиною років розробники компанії працювали над платформою TON і криптовалютою Gram, що розділяє принципи децентралізації, як у першопрохідців Bitcoin і Ethereum, але з більш широкими можливостями масштабуваннями і швидшою швидкістю обробки транзакцій. Ми дуже пишалися результатом. Завдяки інтеграції з Telegram команда TON змогла зробити революцію в тому, як люди зберігають і переказують кошти та інформацію. Але американський суд поклав кінець проєкту TON.

Дуров провів аналогію між TON і золотою шахтою

«Уявіть, що кілька людей вклалися в золоту шахту, щоб потім розділити здобуте золото. Потім прийшов суддя і сказав: “Ці люди вклали гроші для отримання прибутку: вони не хочуть залишити золото собі, а планують продати його іншим людям. Тому їм не можна займатися видобутком ». Саме це сталося з TON – шахтою і Gram – золотом.

За словами Дурова, американський суд ухвалив, що Gram можна поширювати не тільки в США, але в усьому світі, щоб унеможливити для користувачів отримування доступу до блокчейн-платформи після її запуску.

«На жаль, американський суддя має рацію в одному: ми, люди за межами США, можемо голосувати за наших президентів і вибирати наші парламенти, але ми все ще залежимо від США, коли мова йде про фінанси й технології.

США можуть використовувати свій контроль над доларом і глобальною фінансовою системою, щоб закрити будь-який банк або банківський рахунок у світі. Ця країна може використовувати свій контроль над Apple і Google для видалення додатків з App Store і Google Play. Так що так, це правда, що інші країни не мають повного суверенітету над тим, що вирішувати на їх території.

На жаль, ми – 96% населення світу, яке проживає в інших місцях, – залежні від людей, яких обирають 4% жителів США».

Павло Дуров, засновник Telegram

У своєму телеграм-каналі Дуров особливо підкреслив, що участь Telegram в розробці TON закінчено. Він закликав користувачів не довіряти гроші або дані проєктам, що використовують бренд Telegram або абревіатуру TON для просування своїх проєктів. За його словами, ніхто з команди TON не бере участь в жодному з таких сторонніх проєктів.

Читайте также:   Титаник 2.0: легендарный лайнер вновь выйдет в море

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.