Samsung Biologics отримала контракт на $360 млн від американської Vir Biotechnology на виробництво потенційної вакцини від COVID-19

Як відомо, в усьому світі зараз активно йдуть випробування ліків і вакцин від коронавірусної інфекції COVID-19. Цього тижня компанія Samsung BioLogics, біотехнологічний підрозділ Samsung Electronics, виграла свій найбільший контракт біофармацевтичного стартапу Vir Biotechnology з офісом у Сан-Франциско на виробництво ліків проти COVID-19.

Загальна сума контракту – $360 млн, що відповідає 63% загального виторгу Samsung Biologics у 2019 році. Samsung BioLogics приступить до випуску препаратів для лікування коронавірусної інфекції COVID-19 одразу після того, як Vir Biotechnology завершить їх розробку. Раніше провідна фармацевтична компанія GlaxoSmithKline оголосила про рішення інвестувати до 250 мільйонів доларів у Vir, щоб профінансувати два довгострокових проєкти з розробки вакцини для запобігання захворювання на вірусну інфекцію.

Прямо зараз дослідники Vir Biotechnology займаються створенням потенційної вакцини – попереду фаза клінічних випробувань, яка триватиме від трьох до п’яти місяців. На цей час препарат проходить під назвою «моноклональні антитіла SARS-CoV-2», і, як випливає з назви, заснований на моноклональних антитілах (антитіла, вироблені ідентичними імунними клітинами; використовуються для створення різних лікарських засобів).

Повідомляється про два препарати Vir, які зараз готуються до фази клінічних випробувань. Вони обидва засновані на антитілах від одного пацієнта й обидва модифіковані, щоб протриматися в організмі довше. Фахівці Vir модифікували один з препаратів, щоб створити довгостроковий імунітет. Тобто, по суті, це вакцина.

Представник Samsung повідомив, що сторони розраховують підписати остаточну угоду до кінця липня.

Пробне виробництво ліків має розпочатися вже у жовтні цього року на заводі Samsung Biologics в Сонгдо, розташованому в 30 кілометрах на північний захід від Сеула в Південній Кореї. Водночас на комерційній основі лінії запрацюють тільки на початку 2021 року.

За словами офіційних осіб та експертів, препарати на основі антитіл можуть бути використані трьома можливими способами:

  • для запобігання інфікування людей з високим ризиком, таких як медичні працівники;
  • для запобігання розвитку серйозних респіраторних захворювань, які можуть розвинутися через інфекцію COVID-19;

– для лікування пацієнтів з важкими респіраторними захворюваннями, зумовленими COVID-19.

Про партнерство між Samsung і Vir було оголошено вже на наступний день після того, як президент Південної Кореї Мун Чже Ін закликав усіх об’єднатися для розробки вакцин і методів лікування COVID-19. До слова, уряд Південної Кореї планує інвестувати 210 мільярдів вон або близько 172 мільйонів доларів на підтримку проєктів з розробки вакцин.

Читайте также:   США і Франція змогли дійти згоди в конфлікті через введення додаткового податку на великі IT-компанії

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 5

Напишите комментарий

Your email address will not be published.