Перший пілотований політ SpaceX Crew Dragon до МКС попередньо запланований на 7 травня

Минулого місяця SpaceX успішно випробувала систему аварійного порятунку пілотованого космічного корабля Crew Dragon під час польоту та розпочала підготовку до довгоочікуваного першого експлуатаційного польоту Crew Dragon з екіпажем в рамках місії Demo-2.

Корабель Crew Dragon для першого польоту з астронавтами буде готовий в кінці лютого, а запуск планують на другий квартал цього року. Тепер стала відома більш точна дата – 7 травня. Само собою, далеко не факт, що запуск відбудеться саме в цей день – як зазвичай, у випадку з космічними запусками висока ймовірність перенесення через безліч непередбачених чинників. Проте, на даний момент команди NASA і SpaceX планують запуск саме на 7 травня.

Читайте также:   Volkswagen «не боїться» конкуренції з боку Apple

Більш того, повідомляється, що призначений для першого пілотованого польоту корабель Crew Dragon знаходиться у відмінному стані й запуск в результаті можуть перенести на більш ранній термін – на кінець квітня.

Чи варто говорити, наскільки важливим для SpaceX і всієї світової космонавтики є цей запуск, до якого SpaceX йшла довгих вісім років. Нагадаємо, Crew Dragon розробили в рамках програми NASA Commercial Crew Program, яка дозволить відправляти астронавтів до МКС без використання російських кораблів «Союз», причому за значно менші гроші – зараз NASA платить близько $ 80 млн за одне місце. Очікується, що на Crew Dragon одне місце буде коштувати $ 20 млн (з можливістю подальшого здешевлення шляхом повторного використання Crew Dragon).

Читайте также:   Марк Цукерберг закликає до глобального регулювання інтернету

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *