Організація захисту тварин PETA запустила онлайн-магазин з виробами з «людської» шкіри

Американська некомерційна організація PETA (“Люди за етичне поводження з тваринами”) запустила платформу Urban Outraged – на сайті представлені одяг, взуття та аксесуари, створені з “людської” шкіри. Так активісти критикують політику магазину Urban Outfitters та інших брендів, які використовують у виробництві натуральну шкіру та хутро тварин. В організації нагадують, що вони так само, як і люди, відчувають страх і біль.

За своїм дизайном речі схожі на костюм із людської шкіри, який створював герой фільму «Мовчання ягнят» Буффало Білл. На куртках видно фрагменти осіб, на ременях — кістки та сухожилля, підошва черевиків є рядом зубів, а сумки просякнуті людською кров’ю. Придбати ці товари не можна — всі вони були виготовлені за допомогою фоторедактора.

Читайте также:   Гнучкий смартфон Samsung Galaxy Fold з'явиться на прилавках у вересні

Кожній моделі дали людське ім’я: «сукня „Софі“», „лофери „Річард“» або „штани „Ден“». Зображення доповнили вигаданими описами. «У світі багато Денів, але не знайти двох однакових. Ми привнесли цей рівень унікальності до своєї моделі. На жодному виробі не зустрічаються ті самі синці, шрами і плями крові, що залишилися після декількох днів тортур, необхідних для створення цих неповторних предметів одягу», — сказано на сайті Urban Outraged. Також у вигаданому онлайн-магазині клієнтам пропонують замовити послугу Afterlife Collection та перетворити шкіру покійних близьких людей на некроодяг.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 12

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *