Microsoft запатентували технологію, яка дозволить «спілкуватися з померлими» (як в «Чорному дзеркалі»)

Можна буде створити їх цифрові копії

Компанія Microsoft зареєструвала патент на створення чат-ботів, які дозволять спілкуватися з цифровою копією будь-якої людини — живої чи мертвої. Технологія, яку розглядають розробники, створює чат-бота на основі вихідних даних конкретної людини. Про це пише Forbes.

Передбачається, що система буде використовувати доступну «соціальну інформацію», таку як «зображення, голосові дані, повідомлення в соціальних мережах, електронні повідомлення і листи», щоб повністю відтворити профіль людини. На основі зібраних даних розробники створять спеціальний «індекс людини», завдяки якому чат-бот буде генерувати повідомлення в стилі реальної людини — стане її віртуальної копією.

У патенті Microsoft не говориться про створення копій мертвих людей, але сама технологія дуже сильно нагадує одну з серій «Чорного дзеркала», де героїня, переживаючи втрату, створила собі штучну версію покійного чоловіка, з якою можна було листуватися і спілкуватися. У компанії говорять, що чат-ботом може бути будь-яка людина: ваш друг, родич, знайомий, це може бути хтось знаменитий, якась історична фігура або взагалі вигаданий персонаж.

Читайте также:   Дослідники виявили, що шкідливим ПЗ можна заразити любе діагностичне обладнання

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *