Microsoft запатентували технологію, яка дозволить “спілкуватися з померлими” (як в “Чорному дзеркалі”)

Можна буде створити їх цифрові копії

Компанія Microsoft зареєструвала патент на створення чат-ботів, які дозволять спілкуватися з цифровою копією будь-якої людини – живої чи мертвої. Технологія, яку розглядають розробники, створює чат-бота на основі вихідних даних конкретної людини. Про це пише Forbes.

Передбачається, що система буде використовувати доступну “соціальну інформацію”, таку як “зображення, голосові дані, повідомлення в соціальних мережах, електронні повідомлення і листи”, щоб повністю відтворити профіль людини. На основі зібраних даних розробники створять спеціальний “індекс людини”, завдяки якому чат-бот буде генерувати повідомлення в стилі реальної людини – стане її віртуальної копією.

У патенті Microsoft не говориться про створення копій мертвих людей, але сама технологія дуже сильно нагадує одну з серій “Чорного дзеркала”, де героїня, переживаючи втрату, створила собі штучну версію покійного чоловіка, з якою можна було листуватися і спілкуватися. У компанії говорять, що чат-ботом може бути будь-яка людина: ваш друг, родич, знайомий, це може бути хтось знаменитий, якась історична фігура або взагалі вигаданий персонаж.

Читайте также:   У Японії винайшли телеекран, який може передавати смак їжі

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *