Meta додала функцію для захисту від харассмента у віртуальній реальності

Компанія Meta впровадить функцію «особистих кордонів» у своїх сервісах віртуальної реальності для захисту користувачів від сексуалізованих домагань та гарассмента. Про це повідомляється в офіційному блозі компанії. Новий інструмент забезпечуватиме відстань між аватарами не менше 1,2 метра і не дасть їм підійти ближче — за словами представників компанії, це допоможе запобігти «небажаним взаємодіям» користувачів. Функція буде працювати за промовчанням, її не можна буде вимкнути.

«Ми навмисно запроваджуємо функцію „особистих кордонів“ за умовчанням, тому що вважаємо, що це допоможе сформувати норми поведінки користувачів. Це важливо для такого нового середовища, як VR, – зазначили у Meta. — У майбутньому ми розглянемо можливість додавання нових елементів керування та змін інтерфейсу користувача, наприклад, дозволивши людям налаштовувати розмір їх особистих меж».

Читайте также:   Доповнена реальність дозволить офісним співробітникам на час забути про присутність колег по роботі

Нагадаємо, раніше бета-тестувальника Meta розповіла про те, що зазнала сексуалізованих домагань у метавсесвіті Horizon Worlds. За словами тестувальникки, під час прогулянки віртуальною реальністю один з користувачів дозволив собі доторкнутися до аватара дівчини і обмацати його — він не отримав на це згоди, проте інші користувачі підтримали його поведінку.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 4

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *