Кільце всевладдя: Ощадбанк і Visa випустили гаджет для безконтактних платежів

Поки ПриватБанк пропонує відкласти смартфони та банківські карти, щоб зробити крок у нову епоху з простою і зручною оплатою покупок по обличчю, Ощадбанк пропонує для безконтактних платежів переносний пристрій у вигляді кільця з вбудованим NFC. Кільце від Ощадбанку виготовлено з кераміки та здатне витримати статичний тиск 50-метрового водяного стовпа (водонепроникність 5 атмосфер).

Докладних технічних характеристик Ощадбанк не приводить, але, схоже, ні на що, крім здійснення безконтактних платежів, це кільце не годиться. Можна з великою впевненістю стверджувати, що це те ж саме кільце, яке Visa просувала на літніх Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро. Точніше, кільце інше, але проект той же. Не змінився навіть дизайн оригінального кільця, розроблений компанією McLear & Co.

Читайте также:   Український стартап ТМ PatentBot отримав оцінку ринкової вартості в $1 млн

На відміну від інших носимих пристроїв для здійснення платежів, кільце не має вбудованого акумулятора, так що заряджати його не потрібно. За безпеку тут теж переживати не варто: в кільці зберігається тільки цифровий токен — унікальний ідентифікатор, зіставлений з фактичною інформацією про рахунок, яка залишається недоступною.

На даний момент Ощадбанк пропонує охочим оформити попереднє замовлення і просить за це чудо-кільце чималі 3500 гривень. На вибір є два кольори: чорний і білий. Коли почнуться фактичні продажі, не повідомляється.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.