Дівчина поскаржилася на віртуальні домагання. Незнайомець «облапав» її аватар

Дівчина, що тестувала метавсесвіт Horizon Worlds, розповіла про домагання у закритій групі проекту на Facebook, повідомляє MIT Technology Review. Під час прогулянки віртуальною реальністю Horizon Worlds до дівчини підійшов незнайомець і став мацати її аватар, у той час як оточуючі його підтримали.

“Сексуальні домагання – це не жарт навіть у звичайному інтернеті, у віртуальній же реальності вони набувають нового рівня інтенсивності. Мало того, що вчора вночі мене облапали, там перебували й інші люди, які підтримали таку поведінку, через що я відчула себе відірваною від усіх,” – розповіла дівчина виданню The Verge.

Meta провела розслідування за цим інцидентом і рекомендувала дівчині для запобігання подібній ситуації застосовувати функцію «Безпечна зона». Це захисна бульбашка, яку можна активувати у разі загрози. Якщо бульбашка активована, до аватара користувача ніхто не зможе доторкнутися або заговорити з нею.

Читайте также:   Після невдалого лютого продажі смартфонів у Китаї злетіли на 241% (до 21,8 млн штук), а обсяг реалізованих Apple iPhone зріс уп'ятеро

Віце-президент Horizon Worlds Вівек Шарма прокоментував інцидент, назвавши його “абсолютно неприємним”. За його словами, цей відгук став корисним для компанії, тому що він хоче зробити функцію захисту простою та доступною для користувачів.

Сервіс Horizon Worlds – віртуальний простір, де користувачі створюють свої 3В аватари, щоб гуляти по віртуальному простору та взаємодіяти один з одним. Для доступу до сервісу знадобиться шолом віртуальної дійсності.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 53

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *