Instagram обмежив показ публікацій з хештегом #море

Цікаво, що обмеження стосується тільки російськомовної версії

Соціальна мережа Instagram поставила обмеження на показ публікацій з хештегом #море. При його наборі у пошуковому рядку з’являється попередження.

Блокування користувачі помітили 5 травня. При спробі подивитися публікації, в описі яких стоїть #море, Instagram показує попередження. При цьому обмеження стосується тільки російськомовної версії хештега.

– Публікації зі словами або тегами, які ви шукаєте, часто підтримують поведінку, яка може призвести до заподіяння шкоди або навіть смерті. Також розробники соціальної мережі пропонуютьпоміч, Якщо ви зіткнулися з якимись труднощами, ми завжди готові допомогти вам, – йдеться в оголошенні.

А мабуть?

Дехто припускає, що це пов’язано з небезпечною грою “Синій кит”, головною метою якої було доведення підлітка до самогубства. Минулого року школярі масово грали в неї. Для початку гри користувачі соціальних мереж писали на своїх сторінках хештеги #синийкит, #явигре, #синий, #тихийдом.

Пізніше з неповнолітніми дітьми зв’язувалися “куратори”, які пояснювали правила: “нікому не говорити про цю гру”, “завжди виконувати завдання, якими б вони не були”, “за невиконання завдання тебе виключають з гри назавжди та тебе чекають погані наслідки”.

Читайте также:   Після невдалого лютого продажі смартфонів у Китаї злетіли на 241% (до 21,8 млн штук), а обсяг реалізованих Apple iPhone зріс уп'ятеро

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 9

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *