Ілон Маск заявив, що концепція циліндрів О’Ніла, яку підтримує Джефф Безос, не має сенсу

В ході презентації місячного модуля Blue Moon в середині травня Джефф Безос, найбагатша людина на Землі, закликав людство переселятися в космос і колонізувати Сонячну систему, причому першим кроком на шляху до підкорення космічного простору підприємець бачить повернення на Місяць, заплановане на 2024 рік. На думку Безоса, багата ресурсами і близька до Землі Місяць – найкращий «трамплін» для освоєння Всесвіту.

Заглянув мільярдер і в більш віддалене майбутнє. Обмовившись, що ця ідея «на грані фантастики», глава Blue Origin заявив, що поселення людей в космосі, ймовірно, будуть являти собою циліндри О’Ніла – гігантські споруди, сила тяжіння на внутрішній поверхні яких створюється за рахунок обертання.

Читайте также:   Ракета Ілона Маска для польотів на Марс вибухнула під час випробувань

Ілон Маск, однак, вкрай скептично поставився до даного припущення. Він не став протистояти Безосу напряму, але з готовністю відповів на питання про гігантські циліндри від одного з читачів в Twitter.

«В цьому немає сенсу. Щоб створити таку колонію, потрібно доставити величезну масу з планет, лун або астероїдів. Це все одно що намагатися побудувати США посеред Атлантичного океану!», – вказав Маск.

Business Insider нагадує, що глава SpaceX не вперше критикує космічні задумки Безоса. Так, раніше Маск назвав «дивним» рішення використовувати слово «Blue» в брендінгу космічних проектів (один з варіантів перекладу слова з англійської – «сумний»).

При цьому засновник Amazon не змусив чекати з відповіддю – в ході однієї з презентацій він присвятив окремий слайд мінусам життя на Марсі, а також заявив, що витрачати ресурси на колонізацію Червоної планети непрактично.

Читайте также:   Смартфони від Motorola можна буде заряджати по повітрю

Втім, як визнав сам Маск в ході одного з обговорень: «Конкуренція – це добре. Кінцевий результат буде краще для всіх».

Читайте також: ДЖЕФФ БЕЗОС: «ЛЮДИ ПОВИННІ КОЛОНІЗУВАТИ ХОЧА Б СОНЯЧНУ СИСТЕМУ»

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.