Audi розробила електричний гібрид скейта та скутера

Німецький автовиробник випустив концепт електричного засобу пересування Audi e-tron Scooter, який являє собою гібрид скейтборду та скутера. Продажі серійної версії пристрою заплановані на кінець 2020 року.

Електроскутер буде позиціюватися як засіб пересування в рамках останньої милі — з його допомогою можна швидко дістатися від будинку до стоянки або до найближчої станції метро. Вага складного Audi e-tron Scooter становить близько 12 кг, так що його без проблем можна перевозити не тільки в багажнику автомобіля, але і в громадському транспорті.

Передня стійка виступає у якості своєрідного керма, вона також містить батарею, електроніку та екран з зображенням поточного заряду акумуляторів. Чотири колеса забезпечують достатню стійкість, при цьому підвіска в стилі скейтборду забезпечує чудову маневровість. До скутера можна під’єднатися за допомогою програми по Bluetooth-каналу, вибравши необхідні налаштування для пересування.

Читайте также:   В Україні стартувала система електронних рецептів

Максимальна швидкість скутера становить 20 км/год, запас ходу — понад 20 км. Підтримується рекуперація енергії під час гальмування, що може ще більше збільшити запас ходу, а для більшої безпеки скутер також оснащений гідравлічними гальмами. Заряджати батарею скутера можна буде прямо в багажнику електромобілів Audi за допомогою спеціального роз’єму.

Вартість Audi e-tron Scooter складе близько 2000 євро, при цьому в компанії розглядають можливість дарувати такий скутер кожному покупцеві електромобілів лінійки Audi e-tron. Модель буде пропонуватись з обробкою дошки з карбону або дерева, також покупцям запропонують сірий та чорний варіант дизайну.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.