Відсилання до архівів – в новій колекції Alexander McQueen

новій колекції Alexander McQueen

У Лондоні пройшов показ нової колекції Alexander McQueen. Коли креативний директор Сара Бертон працювала над першим офлайн-шоу бренду після початку пандемії, вона надихалася архівними роботами Олександра Маккуїна. Наприклад, знаменитим Oyster Dress і колекцією осінь-1996 року, що отримала назву «Данте».

«Мені подобається ідея того, що жінка McQueen – мисливиця за штормами, а якості погоні за бурями об’єднують пристрасно індивідуальне ком’юніті характерів, приміряють цей одяг. Вони населяють одну всесвіт, і одяг натхненна ними і створена для них. Погоня за бурями – не тільки про красу видів, але також про відчуття загадки і схвильованості – про прийняття того факту, що ми ніколи не можемо бути впевнені в тому, що станеться», – розповідає Сара Бертон.

Читайте также:   Nike презентовала кроссовки PG2 в стилистике Sony PlayStation

Перше живе шоу Alexander McQueen після пандемії дизайнер присвятила ком’юніті співробітників бренду. А колекцію – життя після пандемії.

До неї увійшли костюми з деталями-блискавками, гібридні наряди, приталені тренчи і сукні, а також блузки з рукавами-ліхтариками, асиметричні спідниці з тюлю і наряди з поєднання деніму і шкіри. Крім того, бренд показав сукні з бахромою, що нагадують знамените Oyster Dress Маккуїна, сукні-піджаки з об’ємними рукавами, а також сукні з тафти і тонкого шовку з відкритою спиною, які нагадали Сарі Бертон денім з осінньої колекції Alexander McQueen 1996 року.

«Протягом минулого року, я задавалася питанням: “Як [матеріал] рухається на тілі? Насилу? “Якщо з працею, то мені це не потрібно, варто позбутися від цього. Можливо, це і красиво, можливо, він [наряд] міг би висіти на стенді, на манекені, і виглядати чудово де-небудь в музеї. Але хотілося, щоб хтось, хто його приміряє, відчував себе красивим – і в цьому моя робота», – розповідає Сара Бертон.

Читайте также:   Ромео Бекхем - герой нової кампанії Saint Laurent

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *