Urban Decay випускає колекцію макіяжу, натхненну Прінсом

Urban Decay випускає колекцію макіяжу

На хвилі ностальгії за творчістю Прінса косметичний бренд Urban Decay надихнувся його образом і вирішив присвятити музикантові нову колекцію макіяжу. У розробці лінійки взяла участь Дамаріс Льюїс – модель і танцівниця, яка тісно співпрацювала з покійним співаком.
Димчаста підводка для очей, оксамитові тіні для повік, пудра – все це було частиною культового макіяжу Прінса. Цей стиль відбився і в новій колекції. У ній можна знайти палетки тіней, хайлайтер, підводку, пудру і кисть для мейк-апу.

“Ключовими елементами музики і індивідуальності Прінса, які і відбив Urban Decay, є якість, практичність, намір. Прінс ніколи спеціально не навчав мене мистецтву макіяжу, скоріше, він мовчки показував це. Він дбав про те, щоб я знала, що я – це я. А далі я можу вибрати те, що захочу. Ми створили цю прекрасну роботу завдяки людині, яка знала, що він не такий як усі. Згадуйте його в ті дні, коли відчуваєте себе обділеними. Знайте, що ви теж можете змінити світ,”- каже Льюїс.

Читайте также:   Лимонна сукня-футляр і чорне пальто: перша леді Франції здивувала вишуканим образом

Перша палетка тіней – U Got the Look – складається з десяти відтінків: нейтральних, золотих і пурпурових. У самій упаковки є маленькі дверцята, на одній з яких розташовано дзеркало. Це відрізняє палетку від інших продуктів Urban Decay, що відкриваються і закриваються верхньою панеллю. Друга палетка – Let’s Go Crazy упакована аналогічно, але виконана в більш насичених тонах: яскравих рожевих, фіолетових і синіх.

Підводка Kajal Eyeliners So Dark представлена в чорному кольорі, а When Doves Cry – в білому. Рідкий хайлайтер завдяки маслу ши зволожує шкіру. Він просякнутий мікрочастинками золотого шиммеру, тому використовувати його можна не тільки на обличчі, але і на ключицях і плечах. Тонко подрібнена і пігментована пудра закріплює створений макіяж. Завершує колекцію багатофункціональна кисть для макіяжу з короткими густими щетинками.

Читайте также:   Мода і квіти: 5 відомих дизайнерів-садівників

Вартість палеток тіней складе 55 доларів, підводок – 25 доларів, хайлайтера – 32 долари, пудри – 34 долари, а кисті – 28 доларів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.