«La & vS»: Робота в швейній індустрії як покликання

«La & vS»: Робота в швейній індустрії

Вікторія Столярова пройшла цікавий шлях від простого викладача ліцею швейного профілю до заступника директора в «La & vS open group». Вона завжди прагнула вивчити нові технології і дати своїм учням тільки найактуальніші і необхідні знання. Зараз Вікторія розробляє нові навчальні програми, керує процесом всього виробництва в багатопрофільній компанії «La & vS» і не збирається зупинятися на досягнутому.

Редакція «Деньги плюс» дізналася, як у неї виходить все встигати і що є для неї стимулом в роботі.

Робота в швейній індустрії як покликання

Мій шлях до роботи в «La & vS» почався ще з двохтисячних років. Я вчилася, працювала, підвищувала кваліфікацію, знову вчилася, жадібно вишукувала усі інновації і технології, використовувала їх у своїй роботі звичайним викладачем швейного профілю. За цей час я змінилася. Професійно і як учитель, і як конструктор була на крок попереду сучасних викликів, а державна система підготовки кваліфікованих робітників для швейного виробництва – ні. Шукала вихід. Викладала на вечірніх курсах: розробила і «обкатала» авторську програму ефективної підготовки конструкторів одягу з використанням інноваційних на той час інформаційних технологій «Професійна підготовка конструкторів для швейного виробництва з використанням САПР». За 10 років підготувала понад 100 висококваліфікованих фахівців, що працюють по всьому світу.

Кар”єра і гроші: Робота в швейній індустрії як покликання

Як конструктор співпрацювала з багатьма нашими одеськими швейними підприємстваим, а також розробила тисячі нових моделей для запуску у виробництво. Зарплата викладача дуже скромна, завжди соромилася оголошувати цю карколомну суму, коли питали. А хабарів і підношень не брала, виходячи зі своїх морально- етичних принципів. Викладала на кафедрі дизайну в університеті: бомонд наших одеських дизайнерів і підприємців у сфері фешн-бізнесу – це мої «зірочки», мої випускники.

Що надбала за ці 15 років натхненної і самовідданої роботи? Хорошу професійну репутацію висококваліфікованого викладача і конструктора. Про що шкодую? Дисертація «забуксувала». Як все встигала? Це вибір, усвідомлений і активний.

У 2016 році разом з однодумцями-професіоналами ми створили «La & vS open group», яка спеціалізується на промисловому дизайні одягу.

Ми створили на ринку України новий якісний продукт – послугу «Повний цикл виробництва одягу».

Разом з клієнтами комплексно вирішуємо його завдання: проводимо консультування і навчання клієнтів, підвищення кваліфікації для співробітників їх компаній; виконуємо роботи зі створення і розробки нових зразків швейних виробів, технічно і технологічно реалізуємо їх задуми; якісно шиємо їх продукт від розмірного ряду до серйозних партій. Клієнт є центром і учасником всього процесу народження нових моделей одягу.

Нашими клієнтами є відомі дизайнери та бренди. Вони знайшли в нашій компанії надійного партнера, а наше взаємовигідне співробітництво дозволяє їм зосередитися на вирішенні творчих завдань. Ми допомагаємо початківцям-дизайнерам і брендам робити перші кроки, випускати перші колекції, консультуємо, навчаємо. Підприємці, що працюють в області виробництва і продажу готового одягу – найчастіше відомі інтернет-магазини або торгові точки, які реалізують готовий одяг. Для кожної з цих цільових груп клієнтів ми розробляємо свій пакет послуг і стратегію співробітництва.

La & vS open group – це повний цикл виробництва одягу

 

Швейне підприємство:

 • оснащене сучасним обладнанням;

 • створює комфортні умови для роботи високопрофесійного колективу;

 • здійснює пошив швейних виробів будь-якої категорії складності;

 • здійснює пошив невеликих і середніх партій.

Школа промислового дизайну одягу

  • професійна підготовка конструкторів та дизайнерів для швейного виробництва;

  • викладачі – висококваліфіковані фахівці-практики

  • використання новітніх комп’ютерних технологій 2D і 3D-проектування одягу

  • рівні подготовки: Basic, Advanced, Computer

  • після 2-го та 3-го рівнів проводиться стажування на швейних підприємствах, у студіях дизайну, в проектних бюро

  • структура навчання – 2/3 практика

  • усім студентам, які успішно завершили навчання та отримали сертифікат, La & vS open group сприяє у працевлаштуванні

New! Проект-курс «Професійна підготовка майстрів швейного виробництва»

Рівні: Master (basic), Master-coach (advanced), Master-manager (professional).

Затребуваний, унікальний освітній проект, що не має аналогів.

Розробка корпоративного стилю

 • Пакет-кейс послуг «Корпоративний одяг» для кафе, ресторанів, готелів.
 • Запрошуємо туристичні центри України до співпраці!
 • Повний цикл виробництва від ідеї до її втілення у готовому виробі.

Ви думаєте, що це дуже дорого, відрізнятися від усіх? Телефонуйте нам – і будете приємно здивовані.

Співпраця з початківцями-дизайнерами

Запрошуємо до співпраці нові обличчя української фешн-індустрії!

Пакет-кейс послуг «Перша колекція»:

  • консультування

  • розробка колекцій нових моделей одягу

  • виконання проектно-конструкторьких видів робіт

  • пошив колекції

  • повний цикл виробництва

Анна Попова, дизайнер ТМ FjN:

На початку створення нашої першої колекції перед нами, як і перед безліччю дизайнерів, стояв вибір: розробляти і відшивати колекцію самостійно, при цьому сам процес розтягуючи на тривалий термін, або ж вдатися до допомоги професійних проектно-конструкторських бюро, що спеціалізуються в області дизайну одягу.

Ми вибрали другий варіант. З безлічі швейних підприємств в Одесі, та й по Україні в цілому, ми зупинили наш вибір на La & vS.

Вирішальним фактором у даному рішенні стала наявність на підприємстві повного циклу виробництва. Пошивши тут першу партію виробів, пройшовши всі етапи зі створення моделі, ми з упевненістю можемо сказати, що в La & vS працюють професіонали – дизайнери, модельєри, конструктори, кравці, які люблять і знають свою справу.

Ірина Чорней, дизайнер

Знайти гарне проектно-конструкторське бюро і швейне виробництво, коли ти початківець-дизайнер – неймовірно важливо і складно. Мені дуже пощастило співпрацювати з Lа & vS, і виключно завдяки їхньому професіоналізму я уникла того, що називається «перший млинець комом». Їм вдалося «оживити» мої ескізи не просто добре, а по-справжньому люксово.

Як прискіпливий перфекціоніст, усі вироби я перевіряла нещадно: кожен шов, кожен гудзик, кожну деталь, причому не тільки візуально, але і на міцність. Це були довгі і наполегливі спроби знайти недоліки у виробах, які виглядали і сиділи якнайкраще. Зараз я зі спокійною душею довіряю конструкторам і кравцям найкреативніші задумки. Адже я знаю, що якою б складною не була конструкція, професійні майстри Lа & vS реалізують її найкращим чином і, що важливо, в строк.

Контакти:

Тел.: + 38 048-737-43-29

+ 38 073-077-79-55

+38 097-648-44-45

Адреса: м. Одеса, вул. Івана та Юрія Лип (Гайдара), 23а.

Сайт: http://www.lavs-opengroup.com/

Пошта: info@lavs-opengroup.com

Skype: lavsopen

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *