Сподобався стиль «Емілі у Парижі»? Netflix відкриють онлайн-вітрину з речами другого сезону

Компанії Netflix та ViacomCBS відкриють онлайн-вітрину, присвячену серіалу “Емілі в Парижі”, другий сезон якого виходить вже 22 грудня. У магазині можна буде купити такі ж речі, як у головних героїв серіалу — Емілі та її подружок Мінді та Каміль. Очолював проект та курирував вибір товарів паризький офіс із закупівель Mint Group.

Серед брендів, предмети яких будуть на вітрині, – AZ Factory, Eye M by Ileana Makri та Zeus+Dione, а також марки, з якими співпрацюють Chanel – капелюхи Maison Michel, прикраси Goossens Paris та рукавички Causse Gantier.

«Мода в „Емілі в Парижі“ така ж важлива, як і головний герой», — заявив Хосе Кастро, старший віце-президент із глобальних колаборацій у ViacomCBS Consumer Products. Там так багато сцен, де гардероб і стиль займають центральне місце на тлі Парижа — світової столиці моди — і краще не стає. Все це елегантно пов’язане разом і створює красиву, драматичну сюжетну лінію всередині самої історії».

Читайте также:   У Мілані дизайнери презентували колекції сезону «весна-літо 2020»

В онлайн-магазині можна буде знайти шовкові піжами та стьобані сумки Love AZ Factory, сонцезахисні окуляри геометричної форми Zeus+Dione, браслети та намиста Makri з написом C’est la vie, а також браслети, підвіски, кільця та сережки в стилі -деко Roberto Coin. Крім того, бренд My Beachy Side випустить капсульну колекцію, яка відсилає до епізодів серіалу, знятих у Сен-Тропі. А французький кондитер П’єр Ерме створив асорті тістечок спеціально для магазину.

Онлайн-вітрина «Емілі в Парижі» відкриється у грудні на netflix.com та saks.com. Товари з колекції My Beachy Side можна придбати на сайті бренду.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2396

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *