Що подарувати дітям на новорічні свята?

Прищеплювати дітям любов до прекрасного необхідно з самого дитинства, і це стосується не тільки класичної музики та правильної літератури, але й інтер’єру, в якому росте дитина, іграшок, якими вона оточена, одягу, в який вона одягнена, і, як це не дивно, прикрас. Згадайте, з яким хвилюванням ми заглядали в мамину скриньку з коштовностями, то чому б дитині не почати збирати колекцію прикрас? У добірці Fostylen — кілька варіантів подарунків дитині на новорічні свята.

Якщо Ви йдете святкувати Новий рік до друзів, які мають маленьку дитину, то одним з найкращих подарунків будет срібна ложечка від Tiffany & Co. Це стильно, аристократично та пам’ять на все життя.

Маленькі діти до трьох років майже не пам’ятають свої перші новорічні свята, проте ці чудові моменти дуже добре пам’ятають батьки. Хорошою ідеєю буде заздалегідь поцікавиться, що ж потрібно молодим батькам, щоб не повторюватися і не дарувати непотрібні речі. Можливо, вони вже реєструвалися в якомусь дитячому магазині? Тоді вам залишиться лише прийти туди і вибрати коляску/ліжечко/слінг/пінетки/боді (потрібне підкреслити) зі списку.

Якщо Ви хрещена чи хрещений, то для Вас завдання складніше, тому що Ви – одна з найрідніших людей для дитини. Таким чином над подарунком треба добряче замислитися. Від хрещених батьків малюка очікують не тільки настанов, а й земніших речей на кшталт подарунків. Надихайтеся подіями світового масштабу. Наприклад, на честь хрестин третьої дитини принца Вільяма та герцогині Кетрін бренд Royal Crown Derby, який носить горде звання постачальника королівського двору, спеціально з цього приводу випустив лімітовану колекцію порцеляни. Будь-яка річ стане пам’ятною з гравіюванням, розписом чи вишивкою.

Якщо дитина вже доросла, Ви самі в неї можете запитати про що саме вона мріє та подарувати їй це на Новий рік. Але якщо такої змоги немає, зверніть увагу на темперамент дитя.  Якщо дитина належить до активного класу дітлахів, то насамперед зверніть увагу на іграшки, призначені для вулиці, спортивних та активних занять, ігри змагального типу. Якщо чадо трохи повільне і спокійне, то віддайте перевагу іграшкам для творчості, що розвивають, пазлам і конструкторам, які вимагають посидючості.

Читайте также:   Снігова людина і сотні пір'я: як виглядає нова колекція Bottega Veneta? Спойлер: приголомшливо

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 5

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *