Колаборація року: що потрібно знати про спільну колекцію Каньє Веста та Демни Гвасалія

Якщо ти думав, що 2021 рік найгучніших колаборацій, то Йе (він же Каньє Вест) і Демна Гвасалія готові тебе в цьому переконати. Справа в тому, що кілька днів тому репер оголосив про те, що працює над проектом Yeezy Gap Engineered by Balenciaga. За пару годин новина встигла облетіти буквально весь Інтернет, а fashion-видання відразу охрестили майбутню колекцію найгучнішим релізом 2022 року (нехай пробачить нас Prada і Adidas).

Про те, що Каньє уклав 10-річний контракт з GAP, ми дізналися ще в 2020 році. Тоді новина не обійшлася без скандалу: спочатку бренд планував співпрацювати з Тельфаром Клеменсом, але потім на горизонті з’явився Каньє та колаборації GAP X Telfar так і не сталося. Залишалося чекати, що ж придумає Вест у рамках цього проекту. І Каньє, звісно, ​​не підвів. Загалом у тому, що репер вирішив залучити до спільної колекції саме Демна, немає нічого дивного. Не секрет, що Йе – давній і відданий шанувальник Balenciaga. Та й із Демною їх пов’язують теплі та міцні стосунки.

Читайте также:   Листоноша купив перший комікс Marvel за 10 центів. Зараз його продали за 1,26 мільйона доларів

Першу капсулу Yeezy Gap Engineered by Balenciaga ми побачимо вже у червні. Друга колекція з’явиться ближче до кінця року.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 35

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *