Chanel відклали показ у Пекіні через епідемію коронавіруса

Колекцію Métiers d’Art вперше представили у грудні

Французький модний будинок Chanel відклав показ нової колекції Métiers d’Art у Пекіні через спалах коронавіруса. Про це повідомляє видання WWD з посиланням на офіційну заяву бренду.

– З огляду на поточну ситуацію й виконуючи вказівки китайської влади, Chanel відкладає запланований на травень повтор показу колекції Métiers d’Аrt 31 rue Cambon у Пекіні до пізнішого й більш пригодного моменту, – йдеться в офіційній заяві. – Шанель уважно стежить за ситуацією. В першу чергу це здоров’я та добробуту своїх команд і клієнтів.

Раніше модний будинок Prada також заявив, що відкладе показ в Японії, запланований на 21 травня, через поширення в країні коронавіруса.

Читайте также:   Як дитячий садок впливає на майбутнє дитини? - Академія дитинства

Станом на 17 лютого кількість підтверджених випадків зараження коронавірусів в Китаї досягло 70 548 осіб, з них 1 770 осіб померли, 10 844 вилікувалися. За останню добу в Китаї померли 105 осіб та виявлено понад дві тисячі нових випадків захворювання.

Колекція Métiers d’Art креативного директора Chanel Віржині Віар була вперше представлена в грудні у Парижі. Потім її планували показати в Пекіні та Лондоні в рамках тижня моди.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *