Адріан Аппіолаза відкриває нову еру для Moschino

Дебютний показ Адріана Аппіолази на посаді керівника відділу дизайну Moschino став захопливою даниною славі бренду 1980-х років, сплетеною з сучасними мотивами. Вечір четверга в Мілані став свідком яскравого відродження архівних скарбів Moschino, включаючи підтяжки з ефектом тромплей, пишні оборки та безліч горошин, все це через сучасне бачення Аппіолази.

“Включення суті культових творів Франко Москіно в сучасний наратив було ключовим”, – поділився під час попереднього перегляду Аппіолаза. “Метою було оживити ці шедеври з фірмовим театральним чуттям бренду, щоб вони резонували з сучасною аудиторією”.

Прийшовши на посаду після десяти років роботи в Loewe, і маючи досвід роботи в Alexander McQueen та Chloé, Аппіолаза зіткнувся з викликом кураторства цієї колекції за короткий проміжок часу після раптової смерті свого попередника, Давіде Ренне. Ця ситуація спонукала його глибоко зануритися в оригінальні роботи Франко Москіно. “Враховуючи обмежені терміни, здавалося правильним звернутися до дизайнів Франко,” пояснив він. “Обмеження у часі насправді сприяли рішучості та запобігли надмірному ускладненню, завдяки чому колекція вийшла автентичною та невимушеною”.

Читайте также:   Одесситка заняла третье место на конкурсе Miss Ukraine plus size

Колекція органічно поєднувала мотиви, такі як шовкові туніки з принтом, які імітують краватки, головні убори, і знаковий кучерявий знак питання, а також нові елементи, такі як джинсовий одяг і капелюхи у ковбойському стилі. Крім того, у колекції були представлені ніколи раніше не бачені символи любові та миру Moschino, що відповідає баченню Аппіолази про впровадження ідей миру та єдності в послання бренду.

Під керівництвом Аппіолази Moschino продовжує традицію поєднання моди з соціальним коментарем, спадщину, залишену Франко Москіно, який був відомий своїм критичним поглядом на надмірності модної індустрії та виступав на захист миру.

Аппіолаза, з його значним досвідом у дизайні одягу, пропонує свіже, але поважне ставлення до спадщини Москіно, підкреслюючи важливість задоволення та індивідуального самовираження в моді. “Мода повинна бути про задоволення та самовираження, а не про відповідність”, – заявив він, відгукуючись на філософію Франко Москіно.

Читайте также:   На Тижні моди у Парижі пройшов показ Saint Laurent (фото, відео)

Незважаючи на неминучі порівняння з культовим періодом Джеремі Скотта, унікальне бачення та підхід Аппіолази вказують на новий напрямок для Moschino, обіцяючи майбутнє, в якому креативність та грайливість продовжать визначати ідентичність бренду. З цим дебютом Аппіолаза впевнено вступає у свою роль, готовий вшанувати спадщину Moschino, водночас направляючи його творчий шлях вперед.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 22

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *