Модний вирок: які тренди визначили моду 2019 року

Пошукова система Stylight опублікувала масштабне дослідження про переваги і користь 12 мільйонів своїх користувачів. Наша шеф-редактор Ельвіра Гаврилова виділила ключові тенденції, що визначили порядок денний у світі моди в 2019 році.

Максі або міні?

Статистика Stylight демонструє, що пальта в цьому році стали максимально довгими, а сумки, навпаки, зменшувалися практично на очах. Також модниці знову полюбили короткі спідниці.

І знову 90-ті

Незважаючи на те, що дизайнери то повертають буржуазний шик з 1970-х, то звертаються до розкішних суконь як з серіалу «Династія», користувачі у свою чергу продовжують шукати речі, пов’язані з 1990-ми. З найбільш популярних – панами, грубі черевики, та обручі.

Читайте также:   Новий спосіб нагодувати клієнта: ресторани перетворюються на магазини продуктів, щоб пережити кризу

Хто яскравіше

Не менший інтерес викликають у модників принти, які часто хочуть подивитися на те, з чим поєднувати гороховий малюнок, леопард чи зміїний окрас.

Найсміливіші

Сміливі дівчата активно цитують моду 1980-х, приміряючи то ультракороткі міні-сукні з підкресленою лінією плеча, то блузи, посипані рюшами.

Дикий захід

Не втрачає своєї актуальності і естетика Дикого Заходу. Дівчата з усього світу продовжують шукати речі в ковбойському стилі – від ременів до капелюхів і чобіт.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *