Adidas та Sporty & Rich представили колаборацію

adidas Originals вперше об’єднався з лос-анджелеським брендом одягу для спорту та відпочинку Sporty & Rich, щоб створити спільну колекцію. В основі філософії Sporty & Rich лежить ідея фізичного та душевного добробуту, гармонії та турботи про себе. Марка однаково цінує спортивні заняття та спокійне дозвілля, релаксацію, тому й речі розробляє з урахуванням різних варіантів проведення часу. Цей підхід також ліг основою колаборації з adidas. Sporty & Rich запропонував свій погляд на стиль німецького спортивного бренду та його відомі предмети гардеробу та взуття. Крім того, партнери надихалися у вінтажній спортивній моді. В результаті вийшла розслаблена колекція, яка допоможе стильно та затишно відпочити та набратися сил.

Читайте также:   28 та 29 липня Odessa Fashion Day, за підтримки телеканалу Fashion TV Україна, в черговий раз вражав модними показами на SUMMER WEEKEND

У лінійку увійшли зручні повсякденні речі, силуети з фірмовими трьома смужками та трилистником adidas і три з найбільш затребуваних моделей кросівок: Campus 80, Samba OG та Stan Smith – кожна була доповнена емблемою та логотипом Sporty & Rich. В основу палітри лягли приглушені заспокійливі тони з ретро-характером: білий, винний та зелений. В асортименті представлені спортивні штани, спортивні костюми, футболки та олімпійки, які вдало римуються з базовими речами. Весь одяг виконаний з матеріалу Beckenbauer Pique – фірмової комфортної тканини adidas на основі бавовняної суміші. На блискавці та зовнішній стороні речей розміщені логотипи обох брендів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 121

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *