Кубок України: стали відомі точні дати чвертьфіналів

У березні кубкові дуелі будуть йти два дні поспіль

Стали відомі точні дати, час початку, а також місця проведення поєдинків 1/4 фіналу Кубка України з футболу сезону-2019/20. Про це 27 лютого повідомила прес-служба Української асоціації футболу. Чвертьфінальні поєдинки пройдуть 11 і 12 березня.

1/4 фіналу Кубка України

11 березня, 15.00. “Минай” – “Інгулець” (Петрово). Минай. Стадіон “Минай-Арена”.

11 березня, 18.00. “Альянс” (Долина) – “Маріуполь”. Суми. Стадіон “Ювілейний”.

11 березня, 19.30. “Динамо” (Київ) – “Олександрія”. Київ. НСК “Олімпійський”.

12 березня 19.00. “Десна” (Чернігів) – “Ворскла” (Полтава). Чернігів. Стадіон ім. Гагаріна.

Півфінальні поєдинки заплановані на 15 квітня. Кубок України розіграють 13 травня 2020 року на міському стадіоні Тернополя, місткість якого 15 тисяч глядачів. Резервним стадіоном фінального матчу вибрали “Арену-Львів”.

У минулому розіграші турніру володарем Кубка України став донецький “Шахтар”, який у фіналі обіграв “Інгулець”. Для “гірників” цей трофей став 13-м у клубній історії, що є абсолютним рекордом. Однак чинний володар трофея вже вибув з боротьби у нинішньому розіграші, поступившись “Динамо” (1:2).

Нагадаємо, виконком УАФ у лютому затвердив зміни у календарі УПЛ і Кубка України з-за підготовки збірної України до Євро-2020. Тепер ці зміни також набули офіційного статусу.

Графік матчів на прохання Андрія Шевченка вирішили скоригувати для створення оптимальних умов підготовки національної команди. Рішення підтримала більшість клубів УПЛ.