Віковий рекорд: юний українець увійшов у історію чемпіоната Європи

13-річний український стрибун у воду Олексій Середа став наймолодшим переможцем чемпіонату Європи з дисципліни на 10 метрів, побивши 11-річний рекорд британця.

У остаточний день чемпіонату, який проходив в Києві, український спортсмен завоював золоту медаль. Водночас українець побив рекорд британця Тома Дейлі, який у 2008 році став чемпіоном Європи у віці 14 років.

Відзначимо. що у загальному заліку українські спортсмени посіли друге місце, завоювавши 7 медалей: три золоті, три срібні та одну бронзову.

Нагадаємо, що раніше 17-річна легкоатлетка Ярослава Магучіх стала наймолодшою спортсменкою в історії, якій підкорилась двометрова планка.