Зореслава Мацьків: “Букет квітів — це історія створена флористом”

Зореслава Мацьків родом з України, але вже 22 роки проживає в Чікаго. Саме там вона створила успішний флористичний бізнес з унікальним запатентованим оформленням. Про свій шлях та різні аспекти бізнесу Зореслава розповіла нашому виданню.

Вона розпочала свій бізнес у 2016 році. 

“На той момент я відкривала крамницю зі своєю сестрою, але зараз вона в декреті, і в основному всім займаюсь я сама. Чому обрала квіти? Ну, по-перше, ця ніша в Чикаго тоді була вільна. На той момент тут не було крамниць, де можна було б замовити гарні букети в європейському форматі. Навіть приблизно схожого, як вже було в Україні і Європі. Пам’ятаю, тоді тут взагалі не було квітів в коробках, а ми були перші, хто це почав робити такі пакування. А по-друге, до цього я працювала в весільній індустрії і вже там пересікалась з флористикою. У нас була дівчинка, яка працювала зі мною, і вона часто казала, що мене квіти слухаються. Вона не раз говорила, щоб я спробувала себе в цій індустрії. Хоча на той момент я в себе ще не вірила, і не розуміла, що вона мала на увазі. Але зараз вже точно знаю, що квіти мене слухаються, і згадую її слова, які вона мені казала в 2015-16 х роках,” — ділиться Зореслава своєю історією. — “Коли ми починали в 2015-16-му році свій бізнес, то в Чикаго практично не була розвинена ця індустрія. Але починаючи з 2017 року тут почався розвиток флористики, зараз конкуренція дуже велика. З кожним роком стає все важче працювати, але я все ж таки намагаюсь відрізнятись від інших. В нас є багато унікальних речей, які можна купити виключно в нашій компанії. Особливо, що стосується різних коробок і оформлення. У нас є коробки з діамантами, є зварювальні цілі конструкції для великих букетів, є коробки у вигляді хмаринок та місяців, спеціально зроблені для дітей. Багато унікальних розробок, які ми створили разом з українськими колегами, і вони запатентовані. Саме тому їх можна придбати виключно у нас”.

Коли Зореслава розповідає про квіти, її очі горять, і ти одразу розумієш, наскільки вона живе тією справою, яку робить.

“Я закохалась у квіти, коли зрозуміла, що ними можна виразити все, підкреслити будь-який event, можна виразити будь-яку емоцію —  і кохання, і смуток, і повагу. Коли в мене замовляють букети, я обов’язково запитую про характер людини і можу підібрати квіти так, що вони будуть символізувати саме цю людину. В мене це дуже непогано виходить. Я обожнюю те, що я роблю. Жоден мій ранок не розпочинається зі слів “О Боже, зараз на роботу”, а навпаки я поспішаю на роботу, щоб створити щось нове і унікальне. Навряд чи я зможу словами описати, що відчуваю, коли працюють з квітами. Можливо це не лише я їх обрала, а і вони обрали мене,” — розповідає вона.

Професію Мацьків обрала за покликом серця. Вона виросла в селі біля Коломиї, і їх  бабуся висаджувала дуже багато троянд і різних квітів. У батька теж була велика любов до рослин. Він працював в зеленбуді і навчався на аграрному. Тому і дівчатам передалась ця сімейна традиція.

Зореслава вважає свою роботу творчою. І впевнена, що за допомогою квітів можна створювати цілі історії, передавати настрій, характер, можна намалювати весь світ:

“Ви не уявляєте скільки фактур в флористиці, квіти бувають маленькі, великі, відрізняється пелюстками, тичинками. У кожної квітки своя форма листочка, або взагалі замість листя голочки. І це допомагає створювати кожного разу квітковий шедевр. Саме головне в флористиці — це те, що тут не існує абсолютно однакових композицій. Так вони можуть бути схожі, але створити ідентичну майже не реально”.

Як людина, яка створила свій власний бізнес, вона мріє, щоб її бізнес ставав більшим. В планах відкриття крамниць по всьому світу. А також вона би дуже хотіла, щоб сімейна справа, любов, яку їм привила бабуся, передалась у спадок і стала сімейним надбанням, яке проіснувало дуже-дуже багато років і передавалось із покоління в покоління.


Читайте также:   Марина Одольська презентувала новий трек «ZNAKИ» і lyric-video до нього (ФОТО + ВІДЕО)

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 28

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *